Кожен дачник і фермер хоче позбутися від бур’янів і обробити культурні рослини. І якщо раніше для цього потрібні були колосальні зусилля, то сьогоднішні технології дозволяють легко і швидко позбутися від непотрібних бур’янів і не нашкодити «хорошим» рослинам. У цьому допоможуть гербіциди. Ми розповімо, які гербіциди від бур’янів вибрати для дачі, городу, фермерського господарства.

Як діють гербіциди?

Гербіциди від Семпочта – це розчини спеціальних речовин, які знищують бур’яни, дають нормально рости культурним рослинам. Входять в категорію ЗЗР – засоби захисту рослин. Найчастіше застосовуються в сільському господарстві.

Якість

Зрозуміло, що від якості даної продукції буде залежати багато, а саме нормальний ріст, розвиток і придатність вирощуваних овочів, злаків, квітів. Якісні гербіциди від бур’янів всіх видів у великому асортименті сьогодні можна вибрати в інтернет-магазинах, що дуже зручно і вигідно. Оскільки ціни в мережі відчутно нижчі, ніж у звичайних магазинах.

Для чого потрібні гербіциди?

Основна мета гербіцидів від https://sempochta.com.ua/sredstva-zaschity-rasteniy/gerbicidy/ – це позбутися від бур’яну. Тому що бур’яни забирають поживні речовини, не дають нормально розвиватися рослинам, знижують урожайність, є середовищем для розмноження комах-шкідників, бактерій. В результаті якість вирощеної продукції страждає. Тому потрібно використовувати гербіциди. Так як вони економлять час, фізичні зусилля, не потрібна прополка, зберігається врожайність, не шкодять плодам рослин. І таким чином знижується собівартість вирощеної продукції.

Види гербіцидів

Ще раз звернемо увагу, що гербіциди нешкідливі для корисних рослин. Їх склад не може проникнути через їх стінки/оболонку або хімічні сполуки слабкі, мають біохімічну вибірковість.

За типом бувають:

  • Суцільної дії. Використовуються для знищення всіх рослин. Застосовуються також в будівництві, для очищення майданчиків, прибережних територій, магістралей і т. д.
  • Вибіркової дії. Застосовуються для конкретних видів рослин. Вибіркові у свою чергу поділяються на системні і контактні. Системні проникають і поширюються всередині бур’янів. Вони дуже ефективні, а іноді стають єдиним варіантом в боротьбі зі складними бур’янами. Контактні діють лише в місці попадання речовини .