Облаштування будинку завдання не з простих. Але ми б хотіли поговорити ні про очевидні речі, які повинні бути в кожному домі каструлі, чайник і ножиці. А про те, що вам би варто було придбати і тримати у себе вдома, так як саме ці хозяйственные товары і поради можуть виручити в разі потреби і полегшити побут.

Підставки під гаряче
Зізнайтеся, що гарячі каструлі стоять тільки на плиті, або вже в умивальнику. Адже на стіл не поставиш можуть залишити некрасиві плями і пропалити діри. А купити підставку під гарячі прилади та страви у вас не доходять руки або вам ліньки. Все так? Радимо негайно задуматися про це і навіть гарячі гуртки з чаєм ставити виключно на підставки.

Скріпки канцелярські та затискачі
Якщо ви думаєте, що затискачі і скріпки потрібні тільки дітям в школі і вам за робочим столом в офісі, то ви помиляєтеся. Це необхідні атрибути навіть для кухні ними дуже зручно скріплювати відкриті пакетики зі спеціями та іншими сипучими продуктами.

Речі для писання, блокнот або стікери
Якщо необхідно щось терміново записати або залишити нагадування на видному місці стане в нагоді ручка або олівець, а також папір. Прикріпіть стікер на холодильник або покладіть на стіл. Це корисно не тільки як нагадування собі і своїм домочадців. Так зручно вести спільні списки справ або планів (наприклад, що потрібно купити сьогодні ввечері в магазині).

«Запаси» корисних дрібниць
Лампочки, туалетний папір, паперові рушники, сірники, запальнички, засіб для миття посуду це все те, без чого складно обійтися, якщо воно раптом закінчиться. Тому важливо мати запас таких речей. Дуже допомагає і полегшує життя.

Скотч та ізолента
Щось може зламатися в найнесподіваніший момент. Не завжди необхідні інструменти під рукою і не завжди легко знайти людину, яка впоратися з тією чи іншою поломкою (наприклад, коли чоловік тільки-тільки пішов на роботу і зірватися заради раптово поламаного крана ну ніяк не може). Не дарма жартують, що за допомогою скотча і ізоляційної стрічки можна полагодити практично будь-яку річ!

Набір контейнерів для їжі
Жарти жартами, а це правда важливо. Причому необхідно мати не один контейнер для продуктів в запасі, а кілька. І бажано різних розмірів. Їх можна використовувати не тільки для зберігання продуктів або приготовленої їжі в холодильнику в контейнерах також можна брати їжу на роботу і складати дрібнички.