Камінь є цінною сировиною, в тому числі через його високу міцність, яку важко порівняти з будь-яким іншим матеріалом. Він надзвичайно довговічний, стійкий до води, механічних пошкоджень, коливань температур та вогню. Кам’яна підлога, сходи або камін можуть десятиліттями виглядати бездоганно.

Ще одна перевага натурального каменю – це зовнішній вигляд. Кожен із каменів має унікальний, неповторний візерунок, що робить його унікальним матеріалом. Характер каменю робить його непідвладним часу і стійким до мінливих тенденцій в інтер’єрі. Натуральний камінь – універсальна сировина, що має величезний потенціал і широкі можливості. Він гармонійно увійде як до сучасного інтер’єру з мінімалістичним дизайном, так і до класичного інтер’єру, де є камін та масивне підвіконня. Найчастіше використовуються: мармур, граніт, піщаник та травертин.

Підлога з натурального каменю

Кам’яна підлога – вибирають усі, хто цінує непідвладний часу стиль та натуральні матеріали. Кам’яна підлога найчастіше використовується в холі, коридорі та кухні, або у вітальні. Камінь на підлозі чудово працює завдяки своїй високій міцності, навіть якщо зазнає суттєвих навантажень, він все одно знаходиться в ідеальному стані.

Сходи з натурального каменю

Висока міцність і стійкість до пошкоджень та стирання роблять камінь одним із найкращих сировинних матеріалів, що підходять для будівництва сходів. Вони практично не піддаються руйнуванню та успішно протистоять механічним навантаженням. Також вони чудово виглядають у поєднанні з іншими матеріалами, такими як дерево, метал або скло. Таким чином, можна досягти в інтер’єрі цікавого ефекту.

Камін із каменю

Натуральний камінь стійкий до дії високих температур та вогню. Тому його найчастіше використовують як домашнє камінне облицювання, де він виглядає винятково елегантно і ефектно. Він не тріскається, не ушкоджується і не деформується навіть через багато років. Є багато можливостей облаштування каміна з використанням каменю, у цьому випадку можна вибрати декоративніший камін у класичному стилі або простий геометричний камін у сучасному стилі.

Інше використання натурального каменю

Камінь має багато застосувань. Наприклад, дуже ефектно виглядає кам’яний умивальник, ванна, а також кам’яний фасад або внутрішні стіни, облицьовані каменем.

Незалежно від того, де він застосовується, камінь завжди справляє сильне враження та надає інтер’єру неповторного характеру та престижу.