Незважаючи на те, що поняття сучасного дизайну ми можемо спостерігати щодня, що саме в нього вкладають – зрозуміти досить важко. І справа тут зовсім не в тому, що об’єктивне трактування відсутнє. Просто дизайн – це гнучке явище, і якоїсь визначеності в ньому апріорі бути не може. Ми зібрали невелику добірку найпоширеніших тез, стосовно сучасних дизайнів інтер’єрів, і сьогодні ми ними поділимося.

Повертаючись до теоретичним аспектам сучасного дизайну, хотілося б відзначити найяскравішу особливість – мінімалізм. Часи, коли «модним» вважалося наявність в інтер’єрі величезної кількості строкатих деталей, вже давно канули в лету, за винятком окремих концептуальних стилів, яких залишається все менше. Дизайнери зійшлися на думці, що варто почати декорувати будинки з точністю навпаки, і з’явилися такі течії, як хай-тек. Поза всяких сумнівів, мінімалізм – це досить складний, з точки зору реалізації, параметр. Адже потрібно постаратися зробити дизайн лаконічним, але і не «сухим» в той же час. Вдається це, як Ви могли зрозуміти, не кожному.

У той же час, можна помітити, що сучасний інтер’єр можна охарактеризувати і деякими матеріалами, які використовуються повсюдно. Серед таких: метал, скло, і натуральний камінь самих різних порід. Цим зумовлена ​​поява все більшої кількості гранітних виробів, серед яких можна виділити не тільки мийки, але і змішувачі до них. У той же час, кожен з нас помічав скляні та металеві стільниці, що є нічим іншим, як проявом сучасного дизайну.

І наостанок, хотілося б відзначити, що ключового фундаменту, який напевно би підкреслив сучасність дизайну, категорично ні. По суті, сучасність – це все те, що ми бачимо зараз. Отже, кожне ноу-хау в дизайні вже можна по праву розцінити, як щось сучасне. Інше питання в визнання даного ентузіазму широкими масами. Але, як відомо, був би товар, а покупець завжди знайдеться. А якщо мова йде про облаштування власного даху над головою, то сенсу слідувати чужим повчанням не спостерігається.