Кожна людина мріє про красивий будинок, в якому приємно знаходитися, приймати гостей, відпочивати. Де кожна деталь підкреслює вишуканий індивідуалізм приміщення. Тільки за допомогою професійного дизайнера можна добитися відмінних результатів, коли буденне житло перетворюється в затишний, комфортний і супермодний будинок.

Існують різні стилі, які можна застосувати в будь-якому будинку, незалежно від його розмірів і планування. Головне завдання клієнта, це вибрати саме той стиль, при якому він буде відчувати себе максимально комфортно.

Перш ніж вибрати стиль, слід попередньо з ним ознайомитися.

Прованс. Даний стиль передбачає використання тільки натуральних матеріалів, підібраних в світлих тонах: зелений, блакитний, жовтий, червоний. Оздоблення стін проводиться декоративною цеглою, дерев’яними панелями і декоративною штукатуркою. Кожен предмет інтер’єру повинен зберігати «історію», тобто бути навмисне постареним.

Кантрі. Максимально наближений до сільського, даним стилем передбачено використання натуральних матеріалів, будь-яких елементів ручної роботи і грубої обробки. Меблі використовуються плетені і нефарбовані, відмінний варіант для любителів народного фольклору.

Арабський стиль. В інтер’єрі перевагу віддаються золотому кольорі й темно-синьою блакиті. Стіни, килими та інші елементи домашнього вжитку прикрашаються різноманітними орнаментами, оскільки розміщувати зображення людей і тварин суворо заборонено.

Мінімалізм. Виконується в світлих монохромних тонах, підкреслює природність фактур. Житло не загромождают меблями, оскільки використовується тільки найнеобхідніша і сучасна. Віддається перевага матовому склу, дереву, алюмінію.

Хай-тек. Даний стиль має на увазі використання великої кількості скла, прямих ліній і різних металевих деталей, вітається функціональне використання приміщення.