Обшивка будинку планкеном – процедура важлива і потрібна. Перед покупкою необхідні базові знання про те, що ж таке планки, з чого складається, які конструктивні особливості і відмінності дерев’яного від деревно-композитного.

Безсумнівну міцність і довговічність фасадів будинків забезпечує сучасний будівельний матеріал планки. Завдяки своїм чудовим зовнішнім якостям активно застосовується для декоративного оздоблення зовнішніх і внутрішніх стін будинків, лазень, альтанок. Актуальним вважається використання планку для оббивки зборів та інших огорож, а також для укладання настилу для терасових доріжок. Якісний окрашенный планкен покупают тут по низкой цене – переходьте за посиланням на сайт.

Відмінною рисою цього сучасного виду пиломатеріалів є округлені і скошені бічні торці. Саме закруглені кути роблять дошку-планки вмить впізнаваною. Оригінальний косою профіль планку надає будь-якого будинку надзвичайно привабливого вигляду.

Існує два способи його виготовлення: з натурального матеріалу (модрини, сосни, Термомодифікована абаші, червоного канадського кедра) або з деревинно-полімерного композиту (ДПК).

Традиційні матеріали для виготовлення натурального – сибірська модрина і деревина. Природні матеріали забезпечують, насамперед, необхідну стійкість до вологи, що і говорить в їх користь. Як деревина, так і модрина не здатні піддаватися негативному впливу різних паразитів і гниття.

Їм характерна відмінна переносимість суворих кліматичних умов, внаслідок яких декоративні властивості зберігаються в їх первинному вигляді. Проте, натуральні матеріали не можуть повністю задовольнити загальні вимоги і побажання.

Тривалість терміну їх експлуатації, а також їх міцність не особливо високі і залежать від якості монтажу та догляду. Без регулярного нанесення на поверхню деревини захисних засобів її якісні характеристики значно погіршуються, що не властиво планкену з деревинно-полімерного композиту.

Саме тому число бажаючих з ДПК постійно зростає. Здійснити процес покупки Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам по телефону. Вони повідомлять Вам актуальні координати представників компанії у Вашому регіоні.
Простота експлуатації, довговічність і міцність – це далеко ще не все технологічні переваги фасадного планки з ДПК.

У зв’язку з влагоустойчивостью знаходяться в складі композиту полімерів, дошки планки не піддаються деформації під впливом вологи. До того ж волога не викликає ковзання дощок. Різний діапазон температур не загрожує планкену зміною технологічних властивостей. Це будматеріал НЕ всихає і не розтріскується.

Неповторними достоінствомі планки з ДПК є можливість вторинної обробки та відповідність вимогам екологічної безпеки. Легкість монтажу і простий догляд без необхідності постійної просочення неоціненні для кожного господаря. Вартість планки з ДПК, що не перевищує 365 грн / кв.метр забезпечує його загальну доступність.

А завдяки багатогранності квітів і текстур планку можливо втілення будь-яких архітекторських задумів. Для отримання консультацій щодо використання та придбання планки з ДПК звертайтеся з всеукраїнського телефону компанії, вказаною на нашому сайті. Представники компанії є в кожному регіоні України, ми підкажемо Вам адресу найближчого дилера у Вашому регіоні.