Сьогодні ми вирішили розповісти про те, як власноруч оформити земельну ділянку. До речі, справа ця не така вже й проста. Так, щоб все вийшло, зовсім небов’язково мати досвід в ландшафтному дизайні, але гірше від нього не буде вже точно. 

Насамперед вам потрібно визначитися з тим, що ви хочете. Зробити можна багато всього, а вже різновидів ландшафтних елементів і зовсім не перелічити, але важливо, щоб ділянка виглядала гармонійно. Коротше кажучи, вирішите по стилю і за сумою, яку ви готові витратити на цю справу.

До речі, стилів ландшафтного дизайну безліч. Не поспішайте у виборі, радимо порадитися з членами сім’ї. Ну а що стосується прикладів, їх легко знайти в мережі, є безліч сайтів, присвячених ландшафтного дизайну, там ви знайдете всю необхідну інформацію, включаючи і приклади найбільш популярних стилів.

Вирішивши, що і як, приступите до підготовчого етапу. Вам треба закупити все необхідне. Це може бути все, що завгодно, починаючи з великих валунів і закінчуючи саджанцями бузку, тут все залежить від того, що ви вирішили робити. При цьому зауважимо, що ландшафтні елементи, наприклад імітацію дерев’яного колодязя можна зробити своїми руками. Для цього потрібен час, ну і, зрозуміло, матеріали та інструменти. Складного тут нічого немає. Крім того, на підготовчому етапі необхідно видалити з ділянки все те, що буде заважати. Стосується це в першу чергу рослинності, тих же дерев і, звичайно ж, сміття.

Після можна приступити до створення краси. До речі кажучи, радимо звернути увагу на рулонний газон. Завжди за пару годин ви зможете зробити галявину з газоном високої якості. До слова, у нас вже є докладний посібник про те, як реалізувати це своїми руками без допомоги фахівців. Радимо використовувати, в тому числі і натуральні камені, вони в даний час користуються величезним попитом у ландшафтному дизайні, поряд з натуральною деревиною та іншими натуральними матеріалами.