Чіткі, чисті лінії – невід’ємна частина сучасного дизайну, яка може застосовуватися як до малих, так і до великих садів.

Важливу роль відіграє використання простору, геометрична компоновка і відсутність занадто багато різних предметів і безладу.

Основний задум сучасного саду полягає в тому, щоб він міг стати ідеальною альтернативою неспокійного способу життя – місцем розслаблення (релаксації).

Матеріали, як правило, є природними і позачасові, такими як камінь, шифер і дерево, а рослини стають лише однією частиною архітектури.

Це і подразнень живоплоти, і дерева компактної форми, і газони, і прості блоки з виконаними в дизайнерському стилі посадками.

Вода часто використовується для створення відображення, руху або звуку.

Акценти стилю

Чистий площа квадрата галявини компенсується контрастними червоними Гейхера, встановленими в затіненому покритті. Дерев’яна стіна створює фон для спритних сучасних міні-плантаторів у сміливих контрастних кольорах.

Для додавання контрасту використовується кілька шарів текстури: темно-зелений компонент з обрізаних хвойних рослин формує прекрасний фон для різних яскраво-рожевих квітів зі свіжої зеленим листям.

Природні текстури дерева і каменю виглядають красиво і створюють кордону саду. Текстури відображаються в шматках дерев’яних кубиків і сидінь, а камінь з піднятими клумбами дає акуратний периметр.

Фонтани води піднімаються з-під чорної сітки, додаючи рух, звук і момент несподіванки. Колірна схема проста як для контрастного, так і м’якого ландшафтного дизайну, з рівномірно розподіленими срібними березовими саджанцями для додавання висоти і відчуття цілісності.

Сильні горизонтальні і вертикальні лінії є ключовими для цього дизайну, а не тільки для обробки стін, а також для обрізки, розміщення і форми великих рослин.

У той час як дерева формують многоуровневость сприйняття простору, інші великі рослини, навпаки, акцентують увагу на чітких вертикальних схемах.

Додавання обрізаної низького живоплоту навколо кам’яного виступу пом’якшує перехід до м’якого озеленення. Посадка навмисно залишається простий, концентруючись на різних формах листя і відтінках зеленого, що створює привабливий вигляд і відчуття однорідності.

Темна зелень вертикальної посадки на стіні додає ще один шар зеленого кольору і пом’якшує відчуття кордону.

Повторювані блоки посадок є природними елементами, гармонізують сад, використовуються вони в схемах посадки, або з меблями, або з жорстким озелененням.

Тут стільці також підкреслюють очевидний стиль повторення, який використовується всюди – з квітами, бруковані і вибором рослин.

Навіть у відносно невеликому просторі не бійтеся робити сміливі рішення. Сталева конструкція підсилює візуальний акцент і створює абсолютно інтимне відчуття в саду. Його сильні лінії приємно контрастують з м’якою схемою посадки нижче.

Колір і текстура є ключовими елементами в сучасному саду з низьким рівнем обслуговування.

Органічне поєднання стільців і дерев’яних кордонів розумно нівелюється стіною в світло-маліновихтонах і плантатором. Обидва стилю пом’якшуються текстурной посадкою кленів, трав і папоротей.