При облаштуванні кухонь багато хто робить вибір на користь матеріалів з дерева. Дерево – це відмінний матеріал для того, щоб правильним чином прикрасити інтер’єр кухні, однак такий матеріал має досить високу ціну.

Чи можливо знайти гідну альтернативу дерев’яним матеріалам та не втратити в ціні? На допомогу в цьому питанні приходить такий матеріал як шпон. На сьогоднішньому ринку домашніх меблів вироби зі шпону користуються величезною популярністю завдяки ідеальному співвідношенню ціни та якості.

Якщо ви вперше чуєте про такий матеріал, то ось короткий екскурс. Шпон – це тонкий зріз із натурального дерева, що наклеюється на МДФ панелі. Завдяки тонкому акуратному покриттю із натурального дерева вся конструкція має вигляд красивого дерев’яного масиву. Вибираючи кухні зі шпону, зверніть увагу на те, щоб матеріал фасаду дерева був наклеєний саме на МДФ, а не ДСП, тому що від останнього верхній шар може з часом відклеїтися. Також враховуйте, що, як і будь-яке дерево, цей матеріал не дуже любить потрапляння прямих сонячних променів.

Також якщо ви шукаєте меблі у свою кухню не з текстурою дерева, а в однотонній обробці, то вироби зі шпону мають у своєму розпорядженні величезну кількість кольорів. Кухня зі шпону може бути повністю залита лаком. Даний лак буває двох видів: матовий та глянсовий.

Плюси придбання кухні зі шпону:

  1. Купуючи такі вироби, ви явно виграєте в ціні і купуєте натуральні матеріали, які виглядають дорожче і виграшніше.
  2. Матеріали зі шпону не містять шкідливих речовин, тому їх використання повністю екологічне та безпечне для домашнього інтер’єру.
  3. Шпон, який покритий лаком, має високий рівень міцності, тому з легкістю витримує високі та низькі температури.
  4. У разі пошкоджень з ремонтом не виникає жодних проблем, адже цей матеріал добре ремонтується навіть у домашніх умовах. Якщо ви зіткнулися з невеликими подряпинами, їх завжди можна акуратно зашліфувати і, тим самим, повернути матеріалу первозданний вигляд.