Автомобільна аптечка – один із предметів першої необхідності для водіїв, які виїжджають на дорогу.

Автомобільна аптечка – один із предметів першої необхідності для водіїв, які виїжджають на дорогу. Відповідно до закону, без неї керувати транспортним засобом забороняється. Де купити автоаптечку, щоб у ній було зібрано всі необхідні медикаменти, і при цьому не переплачувати?

Де придбати аптечку?

Знайти таку корисну валізку можна в у спеціалізованому магазині або в аптеці. Перед покупкою варто перевірити його на предмет відповідності нормам і стандартам. На спеціалізованому сайті ви можете купить аптечку в авто, яка відповідає всім вимогам, що висуваються. В асортименті магазину є кілька комплектів засобів першої необхідності, які можуть знадобитися водієві в екстремальній ситуації.

Варто зазначити, що після покупки аптечки варто ознайомитися з медикаментами, що є в ній, і вивчити інструкції. Тоді у разі непередбачених обставин ви зможете оперативно знайти потрібний засіб та скористатися ним за призначенням.

Що має бути в аптечці?

В основі аптечки є кілька предметів першої необхідності водія:

  1. Медичні рукавички. Якщо вони не стерильні, то слід використовувати із засобом дезінфекції.
  2. Атравматичні ножиці, потрібні для розрізання одягу потерпілого.
  3. Джгути, турнікети та бандаж для зупинки крові до надання спеціалізованої допомоги.
  4. Клапани для серцево-легеневих реанімацій. Вони потрібні для реанімаційних заходів, щоб сторонній міг надавати допомогу потерпілому, не побоюючись за гігієнічність процедури.
  5. Перекис водню, бинти, серветки та пластирі для обробки ран.
  6. Рятувальне покривало, яке утримує тепло.
  7. Перманентний маркер для визначення часу накладання джгута та інших маніпуляцій.
  8. Шина дозволяє забезпечити нерухомість пошкодженої частини тіла.
  9. Набір таблеток.
  10. Протиопіковий гідрогель.

Насамперед такий набір медичних засобів дозволить своєчасно надати допомогу при ДТП. Також він здатний допомогти автолюбителя в інших ситуаціях, здатних статися в дорозі. Не зайве буде доповнити валізку тими засобами, які часто використовуєте ви чи члени вашої родини. Розширити асортимент ліків можна на власний розсуд.

Якщо ви хочете купить автоаптечку, то радимо перейти за даним посиланням. Купивши автомобільну аптечку за доступною ціною у спеціалізованому інтернет-магазині, ви отримаєте весь необхідний комплект для водія. З ним ви почуватиметеся за кермом впевненіше, знаючи, що при необхідності зможете надати допомогу собі та близьким.