Купівля, продаж або інша угода такого плану є доволі складною і пов’язана зі значними ризиками. Неправильне рішення, помилка в документі або інша неточність загрожують залишити людину без апартаментів і фінансів. Тому на ринку існує така послуга як супровід угоди з нерухомістю, яку можуть надати професіонали з відповідною освітою, а саме юристи з нерухомості.

Надання такої послуги – це проведення комплексу експертних оцінок і експертиз, отримання, при необхідності закритої інформації про власника, документів про законність права його володіння, обтяження, майнових та інших прав третіх осіб, які можуть вплинути на ваше право власності в майбутньому, якщо ви придбаєте цю квартиру. Докладніше про послуги адвокатів з нерухомого майна можна почитати за цим посиланням https://alvaprivacy.ua/ua/poslugi/civil/nerukhomist.

Супровід такого типу захищає матеріальні інтереси покупця і продавця, гарантує законність угоди купівлі-продажу і правильне оформлення потрібних документів. Особливість такої допомоги залежить від її типу, а процеси купівлі та продажу регулюються певними статтями: Цивільного, Житлового, Земельного, Сімейного, інших кодексів та законів. Також є специфіка при супроводі угоди, коли частки майна належать неповнолітнім і недієздатним особам.

Етапи супроводу угоди юристом

Необхідно усвідомлювати, що включає в себе така допомога й супровід угоди. Відповідно спеціалісти пропонують виконання великого обсягу підготовчих робіт, обслуговування включає всі етапи супроводу угоди, а саме:

  • поради з будь-яких питань, які належать до підготовки та оформлення документів;
  • підтримка в придбанні або при продажу об’єкту;
  • допомога і підтримка в проведенні супутніх процедур;
  • присутність на переговорах;
  • повна перевірка всіх даних по об’єкту та власнику;
  • процес складання проекту договору купівлі-продажу;
  • присутність юриста на всіх етапах угоди;
  • допомога у вирішенні непередбачених обставин, пов’язаних з успадкуванням;
  • представництво інтересів клієнта у всіх судах у справах, які можуть стосуватися договору купівлі-продажу.

вЗвичайно ж Ви можете скористатися кількома пунктами, але на послугах адвоката краще не намагатися економити. У такій ситуації ви будете відчувати себе спокійніше.

Такий унікальний супровід поділяється на кілька етапів:

До першого належать інспектування (аудит) документів, прав продавця на відчуження (продаж) або здачу в оренду обраних вами апартаментів, квартири.

На другому етапі юристом проводиться перевірка самої угоди, що сприяє визначенню, що у покупця не буде правових питань, якщо він придбає даний об’єкт.

Ми рекомендуємо вам користуватися тільки якісними юридичними послугами перевірених фахівців.