Плівка поліетиленова в рулонах – це доступний за ціною матеріал, затребуваний у різних галузях промислового виробництва та побуті. Це високоміцне еластичне полотно, несприйнятливе до впливу вологи та забруднень. А при включенні до складу спеціальних світлових стабілізаторів плівка залишається стійкою і до тривалого впливу сонячних променів.

Плівка, придбати яку можна на сайті https://bikra-m.ru/guard/plenka-ograzhdeniya-i-ukrytiya/plenka-chernaya-200-mkm/, підійде для будівництва теплиць та парників, обладнання захисного покриття на будівельних майданчиках та у приміщеннях, де виконуються ремонтні роботи. Крім цього, за рахунок того, що поліетиленова плівка стійка до вологи, її часто використовують як матеріал для створення гідроізолюючого шару. При цьому через свої властивості плівка може укладатися безпосередньо в бетонну стяжку при виготовленні підлог, фундаментів, горищ і горищних (міжповерхових) перекриттів. Рідше таку плівку використовують для пакування продукції. Крім цього, сучасне обладнання дозволяє випускати пінку в рулонах у вигляді рукавів або напіврукавів.

Поліетиленова технічна плівка набагато дешевша за прозору. Це приносить значну вигоду при використанні її у великих кількостях. Технологія її виробництва проста. Плівка легко ріжеться, за потреби термічно зварюється. Вона легка, для своєї товщини досить міцна, водостійка, несприйнятлива до більшості хімічних речовин.
Технічна плівка використовується для утеплення трубопроводів. У дорожньому будівництві плівкою поділяють шари дорожнього полотна.
У сільське господарство. Тут важливу роль відіграє непрозорість плівки.

Використання поліетиленової плівки

Залежно від особливостей структури матеріалу та наявності/відсутності додаткових шарів армування термін експлуатації поліетиленового полотна становить від 6 місяців до 5 років. Це універсальний матеріал, який знайшов широке застосування в різних сферах життєдіяльності людини:

– Будівництво. Така плівка незамінна при створенні паро- та гідроізоляційних шарів. При товщині 200 мкм полотна служить відмінною альтернативою більш дорогим гідроізоляційним мембранам.

– Харчова промисловість. Матеріал відмінно підходить для фасування харчових продуктів та напівфабрикатів, а також для пакування різних товарів. Це оптимальний спосіб захисту продуктів від вологи, бруду та попадання шкідливих мікроорганізмів.

– Садівництво. Поліетиленова плівка застосовується при облаштуванні теплиць та спеціальних місць, де вирощуються різні види рослин. Матеріал дозволяє створювати макроклімат, оптимальний для їхнього зростання і правильного розвитку.

Відмінні характеристики

З метою досягнення добрих експлуатаційних властивостей плівки сучасні виробники розробляють все більш удосконалені технології.