Як правильно вибрати оправу для окулярів?

Підбирати оправу рекомендують контрастно до форми обличчя, тобто, наприклад, для круглих осіб потрібні квадратні і незграбні рамки, для квадратних – округлі. Якщо на кругле обличчя надіти круглу оправу, воно буде здаватися ще кругліше і крупніше.

Які окуляри в моді 2021?

Модні сонцезахисні окуляри весна-літо 2021: 10 актуальних трендів

 1. окуляри в спортивному стилі;
 2. об’ємні оправи;
 3. окуляри у вигляді щитка;
 4. овальні сонячні окуляри;
 5. окуляри-авіатори;
 6. окуляри в різнобарвною оправі;
 7. моделі з кольоровими лінзами;
 8. моделі з чорними лінзами;

Як зрозуміти що окуляри для зору не підходять?

Основні ознаки неправильно підібраних окулярів:

 • Часті головні болі і запаморочення
 • Швидка втомлюваність очей
 • Підвищений артеріальний тиск
 • нечітке зображення
 • Погіршення зору (при тривалій експлуатації).

Як повинні сидіти окуляри для зору?

Повинні сидіти окуляри на переніссі трохи вище середини носа, впираючись в кістки перенісся, а не в хрящову частину. Завушники повинні фіксувати виріб на вухах, запобігаючи їх спадання при нахилі вперед, але і не створюючи при цьому надмірного тиску на вуха / потилицю. Якісна оптика оптом у великому асортименті – за посиланням.

Який колір оправи підходить блондинкам?

Стилісти радять робити вибір на користь легких пастельних відтінків – вони гармонійно підкреслять ніжність вашої зовнішності, додадуть обличчю моложавість. Хороший варіант – прозорі і напівпрозорі пластикові оправи кольору карамелі, золотисто-бежевого або персикового відтінків.

Чому оправи для окулярів такі дорогі?

Чим дорожче окуляри, тим різноманітнішою матеріали оправ, які в них використовуються. Дрібні деталі, на зразок гвинтів, покритих полімерами, надають очками більш стильний і дорогий вид.

Що буде якщо носити не правильні окуляри?

Неправильно підібрані окуляри не впливають на здоров’я ваших очей в довгостроковій перспективі. Однак ми повинні розрізняти очі дорослих і дітей, оскільки у останніх очі все ще розвиваються.

Вибір оправи для окулярів – відповідальний захід, особливо якщо справа стосується оптики для корекції зору. Погано підібране виріб може стати причиною погіршення зору. За посиланням консультант розповість, як вибрати оправу і купити жіночі окуляри для зору в Україні, яка буде ідеально підходити до обличчя і не шкодити здоров’ю очей.

Розмір оправи

Розмір оправи – це, мабуть, головне, на що варто звернути увагу при виборі окулярів. Він зазначений збоку, в області заушника, і складається з декількох значень. Мости на окулярах бувають двох типів: так звана замкова щілина (у більш вінтажних моделях) і сідло.