Рано чи пізно, але кожна людина стикається величезним вибором дверних замків, так вийшло що ринок пропонує покупцеві тисячі врізних замків, а чим більший вибір продукції тим складніше зробити вибір.

Недовно нам довелося розібратися з асортиментом врізний замок і ми зробили деякі висновки.

Врізні замки врізаються в дверне полотно і дозволяють максимально надійно і естетично встановити замок всередині сомой двері, як дерев’яної так і металевої. Найчастіше якщо не підходять врізні замки, тобто якщо немає можливості для установки вибирають накладний замок.

врезной замок гардиан    накладной замок Калуга

Циліндрові врізні замки  – такий варіант замку під циліндровий механізм найбільш популярний, досить маленькі і зручні ключі, надійний механізм роботи з тривалим терміном служби. Для збільшення надійності при розтині потрібно збільшити бюджет закупівлі. Адже циліндрові механізми вимагають додаткового захисту, та й самі циліндрові механізми з будь-якимось рівнем захисту коштують досить дорого.Замок врізного типу можна розділити по типу секретності:
Сувальдні врізні замки – такий варіант замку під циліндровий механізм дуже надійн, якщо ви рассматріватся замок середньої вартості, із середнім рівнем захисту то ми рекомендуємо саме цей варіант, при низькій стоімсті такі механізми секретності не можна так просто вибити або виламати а для їх розкриття потрібен спеціальний інструмент який є не у кожного зломщика.
Хрестові врізні замки – такі замки досить надійні, але тут все залежить від товщини замку і розміру ключа- чим менше ключа тим простіше механізми. Чим більше насічок на ключах тим надійніше виразний хрестової замок. У цих типах замках колосальний розбіг за цінами. Китайський замок малонадійний коштує 4 $, турецька з темже рівнем захистів але тривалим терміном служби 10 $, а італійський високонадійний замок Мультилок ОМЕГА близько 350 $
Врізні електронні замки невидимки – найбільш надійний в плані захисту від відмичок замок дозволяє убезпечити ваш будинок. Це досить дороге але вельми релевантне пристрій яке ми рекомендуємо до установки.

Вибираємо врізний замок для металевих дверей

При покупці нового врізного замка для ваших дверей зверніть увагу на декілька параметрів:

 • Розмір корпусу механізми по ширині повинен бути на 4 мм менше ніж місце для врізки даного замку, це дозволить зберегти жорсткість двері після установки. Якщо ж такої можливості немає то рекомендуємо розглядати замки
 • Розмір ригелів і засувки повинен бути максимально великий, чим товще ригеля тим складніше виламати замок з лутки, а від розміру засувки залежить довгостроковість і надійність роботи механізму відкривання / закривання дверей.
 • Купуючи виразний замок запитайте у продавця захисту від методів злому

Методи злому врізного замка:

 • Циліндровий: Імпресія, свертишем, витягування плуга, перелом циліндра, висвердлювання корпусу, висвердлювання плуга, декодування ключками, забивання ригелів
 • Сувальдний: Самоімпрессія, свертишем, декодування гачками, висверіваніе стійки, забивання ригелів

Які виробники замків вибирати? Якщо ми говоримо про ТОП виробників це:

 • MOTTURA – Італія – надійні замки
 • SECUREMME – Італія найкращі циліндри до 5 тисяч
 • EVVA – Австрія найкращі циліндри до 30 тисяч
 • Mul-T-LOCK Ізраїль -Найкращі циліндри та замки з сервісним обслуговуванням
 • ABLOY Фінляндія – Надійні циліндри та замки
 • Kale – Туреччина – Надійні по роботи та гарні по цені (Бюджетний сектор)
 • Гардіан – Росссія Надійні по роботи та гарні по цені (Бюджетний сектор)
 • МЕТТЕМ – Росссія Надійні по роботи та гарні по цені (Бюджетний сектор)