Самим життєрадісним кольором вважається помаранчевий. Він робить інтер’єр веселим і оптимістичним. Але його можна використовувати тільки в якості акцентів. Невелика кількість помаранчевого додасть динамічності кімнаті. А якщо цього кольору занадто багато, то в такому приміщенні з’являється відчуття спеки і духоти. Це швидко стомлює.

Якщо зробити правильне поєднання помаранчевого і основних кольорів інтер’єру, то кімната придбає нотки жвавості, радості і позитиву.

Основним кольором, який добре поєднується з помаранчевим, може стати сірий, бежевий і білий. Якщо холодні кольори розбавити таким енергійним, як помаранчевий, обстановка відразу стане збалансованою. У кімнаті буде набагато затишніше перебувати.

Якщо основний колір кімнати білий, то можна сміливо розбавляти його помаранчевим. Його може бути набагато більше, ніж при поєднанні з іншими квітами. Такий холодний колір як білий і такий жаркий як помаранчевий прекрасно компенсують один одного. Але головне, знайти золоту середину. Невелика кількість помаранчевих акцентів загубляться на білому тлі, а перебір з помаранчевим ще більше посилить його ефект спеки.

Рудий колір в сірому інтер’єрі може бути цікавим в тому випадку, якщо яскравого кольору буде небагато. Інакше, це буде нагадувати технічне приміщення, яке зазвичай сірого кольору, а сигнальне обладнання або позначки завжди оранжевого кольору (жилети робочих, сигнальні кнопки і написи).

Якщо хочеться створити вдома затишок і інтер’єр з настроєм сумної теплої осені, то сміливо можна комбінувати апельсиновий колір з бежевим і коричневим. Обстановка буде трохи сумна, важка. Легкості і жвавості в такому інтер’єрі точно не відчуєш.

Помаранчевий з теплими бежевими і персиковими відтінками можна з’єднати. Але апельсиновий колір може загубитися і не справити ефекту позитиву і радісності. Потрібно теж ретельно підібрати акценти, вони повинні виділятися, інакше, це все не має сенсу.

Сміливі люди можуть об’єднати в своєму дизайні чорний і апельсиновий, але це буде виглядати занадто неординарно. Перехід квітів дуже різкий. Такий інтер’єр для любителів чогось незвичайного і епатажного, створити затишок з таким поєднанням навряд чи вийде.

Комбінація рудого кольору з блакитним, зеленим або м’ятним кольором допоможуть створити позитивну морську зупинку.

Якщо правильно збалансувати кольору, то можна прийти до ідеального інтер’єру. Прохолода і тепло, затишок і різкість, спокій і яскравість, всього буде досить для приємного перебування в такій кімнаті.

Дуже важливо підібрати правильний відтінок оранжевого, він може бути близький до жовтого або до червоного. Жовтий додасть теплоти і спокою, а червоний зухвалості і пристрасті. Все залежить від основної ідеї дизайну.

Персиковий відтінок привнесе ніжність в інтер’єр, але такий жвавості як від яскраво оранжевого не буде.

Самим ідеальним варіантом для любителів оранжевого кольору буде, якщо основний колір інтер’єру білий або дуже світлих відтінків бежевого і сірого, і будуть присутні помаранчеві нотки і обов’язково кілька предметів інтер’єру холодних кольорів (зелений, синій, колір морської хвилі).

Помаранчеві деталі можуть бути як великими, так і дрібними. Найкращим буде одне велике пляма оранжевого, яке може складатися з декількох предметів, але в одному місці кімнати. Або одна досить велика деталь інтер’єру оранжевого кольору і кілька маленьких розташованим по всьому простору кімнати.

У будь-якому випадку, все буде залежати від головної задумки інтер’єру. І з таким кольором як помаранчевий потрібно бути обережним. Потрібно знайти баланс в колірному рішенні. Рудий колір дуже оптимістичний і живий, але в той же час примхливий.