Людину зустрічають по одягу, а квартиру по передпокою. Ми всі хочемо, щоб наше житло залишало у гостей тільки приємні враження, так як обстановка в квартирі може розповісти про господарів набагато більше, ніж слова. І, перше враження про нас з’являється в передпокої.

Мало кому сподобається отримати синяк про невчасно підвернувся кут. Таке ж незручність відчують гості, якщо не знайдуть для свого одягу вільної вішалки. Вибирати меблі для прихожей потрібно і виважено, і відповідально. В оптимально спланованому просторі, члени сім’ї та гості завжди знайдуть, на який гачок повісити пальто і як безпечно повернутися. У всіх гостинних господарів періодично трапляється штовханина з гостей прямо за порогом квартири. Для того, щоб всі залишилися задоволені теплим прийомом, можна купити готовий комплект меблів, яка призначена для прихожей або, при нестандартному просторі, зробити замовлення передпокої, щоб раціонально облаштувати простір.

Всім, хто віддаєте перевагу в обстановці мінімалізм, можна обійтися малою кров’ю, закріпивши на стіні невелику вішалку (можна багаторівневу) для верхнього одягу. Однак, більшість людей, які не хочуть економити на функціональності, в збиток зручності і комфорту. Наприклад, як можна обійтися в передпокої без великого дзеркала? Мало того, що це зручно, але ще і дозволить візуально розширити габарити прихожей. Також, за комфорт відповідають шафи, комоди для взуття, підставки для парасольок, невеликий диванчик або банкетка, щоб присісти на доріжку і дотягнутися до шнурків. Зверніть увагу на те, що придбати шафу-купе, можна в спеціалізованому магазині, де є широкий асортимент вибору.

Але, все ж, далеко не кожна модульна меблі зможе органічно вписатися в ваш інтер’єр, особливо, з огляду на «сверхмалі» розміри наших передпокоях. Для економії простору і поєднання багатьох функцій численних шафок, комодів і тумбочок – можна купити один шафа-купе.