Інтер’єрні рішення, доповнені невеликими килимами і килимками, виглядають красиво і дуже стильно.

Невеликими килимами можна зробити акцент на певній частині приміщення. Крім того, інтер’єрне рішення кімнати можна створювати навколо такого невеликого килима. Такий килим стане заключним штрихом в оформленому інтер’єрі.

Інтер’єри, виконані в спокійних пастельних тонах, можуть бути прикрашені яскравими килимками. Сучасні виробники таких килимів пропонують споживачеві широкий вибір серед безлічі моделей. Колірна гамма таких килимків просто величезна, підібрати необхідну забарвлення під потрібний інтер’єр досить просто.

Такі килими можна укладати на будь-яке підлогове покриття: панелі ламінату, керамічну плитку, дерев’яна підлога і мармурові плити. При виборі забарвлення килима, рекомендується враховувати характер інтер’єрного рішення. Наприклад, для пожвавлення кімнати в спокійних тонах, таких килимів не повинно бути багато, максимум пара. Також, забарвлення килимка, не повинна вступати в конфлікт із загальним фоном інтер’єру.

Класична забарвлення і візерункова килима, буде відмінно поєднуватися з дерев’яними меблями і обробкою стін в спокійних тонах. У вітальні, невеликий килим може виступити для виділення зони відпочинку, на якій буде перебувати м’які меблі. При цьому, меблі не повинна займати більше третини площі такого килима.

При використанні невеликого килима в передпокої необхідно залишати невелику, не покриті ковриком, простір біля дверей. Ще однією важливою особливістю невеликих килимів є здатність згладжувати недоліки приміщень. Наприклад, невеликий килим з горизонтальними смугами, покладений в невеликій вузькій кімнаті, зробить її візуально ширше. Килим темних тонів в приміщенні, виконаному в світлій колірній гамі, буде вся увага приковувати до себе, а не до недоліків.

На сьогоднішній день килими виготовляються як з натуральних матеріалів, так і з штучних. До натуральних можна віднести килими, виготовлені на основі шовку і вовни, а до штучних килими з волокон віскози і нейлону.

Вовняні і інші килими з натуральних матеріалів, добре зігріють в холодну пору і привнесуть в приміщення атмосферу затишку і комфорту. Але, такі килими вимогливі до догляду та при недотриманні цих вимог можуть збирати пил.

Синтетичні килими, більш безпечні для здоров’я і менш вимогливі до догляду. Такі килими мають дуже широкий спектр колірної гами. Однак, вони мають і свій недолік, короткий термін служби.