Багато споживачів стикаються з проблемою, коли улюблений диван або крісло ще виконують покладені на них функції, однак вже не виглядають так, як в перші дні після покупки. На жаль, постійно зростаючі ціни не дають можливості купувати меблеві гарнітури в будь-який час, а тому варто задуматися про їх реставрацію, яка дозволить повернути їм первісний вигляд.

При цьому, матеріали для ремонту меблів, представлені в каталозі спеціалізованого магазину, настільки різноманітні, що вибрати відповідну тканину не складе ніяких труднощів.

Класифікація тканини для оббивки меблів

В даний час тканину для оббивки м’яких меблів можна умовно розділити на два основні класи:

  • • лакшері;
  • • мас-маркет.

Перший клас тканини містить в собі матеріали, які відрізняються високою вартістю і високими експлуатаційними показниками.

За словами дизайнерів, оббивка меблів від http://rem-mebel.kiev.ua/ виконується не тільки в разі її пошкодження – механічного або естетичного, а й у разі зміни дизайну інтер’єру в будинку.

У будь-якому випадку, перед тим, як вибрати матеріал для оббивки м’яких меблевих гарнітурів, рекомендується отримати консультацію кваліфікованого в цій галузі фахівця. Все тому, що при перетяжці меблів існують деякі нюанси, які необхідно враховувати в обов’язковому порядку.

Перетяжка меблів мікрофіброю

Окрему увагу хотілося б приділити процедурі перетяжки старих меблевих гарнітурів мікрофіброю – матеріалом, що має відмінні експлуатаційні показники і відрізняється невисокою вартістю, доступною кожному середньостатистичному покупцеві.

Незважаючи на естетичну привабливість і м’якість, мікрофібра має велику кількість переваг. Вона стійка до протирання, а також вологи. При попаданні на тканину води, її можна легко протерти серветкою і навіть випрати. Також мікрофібра відрізняється абсолютною стійкістю до ультрафіолетових променів. Саме тому, навіть тривалий час перебуваючи на сонці, вона не вигоряє і не втрачає свого первісного вигляду.

Зараз замовити оббивку меблів і вибрати тканину для проведення робіт можна на сайті спеціалізованого магазину, що пропонує якісні і сучасні матеріали, які дозволять не тільки продовжити термін служби будь-яких м’яких гарнітурів, а й повністю змінити інтер’єр квартири або будинку.

При цьому, можна бути впевненим в тому, що старі меблеві гарнітури набудуть зовсім інший вигляд і стануть справжньою окрасою будинку, а також предметом гордості для своїх власників.