Ведуться суперечки з приводу нової технології – натяжних стель. Хтось «за» сучасний дизайн, а старожили, часто не довіряють таким нововведенням.

Як обладнати стелі в заміському будинку, щоб вони перетворилися в кращу сторону? Яке покриття для стель вибрати, щоб воно було екологічним і вологостійким? І як приховати тріщини на стелі, що утворилися в результаті інших надбудов заміського будинку?

Натяжна стеля – це якісний дизайн вашого стелі, особливо цінується матеріал-плівка Франції та Німеччини, а також тканинні стелі. Якщо ви хочете завершити свій ремонт установкою натяжної стелі, вам необхідно:

• Визначитися з фірмою по установці і можливо виробництва натяжних стель;
• Викликати на будинок зморщок і консультанта;
• Після зустрічі домовитися про вподобаному варіанті матеріалу і кольору;
• Заміряти, де будуть знаходитися люстра або світильники;
• Вивести приблизну вартість робіт і матеріалів.

У заміському будинку доречні будуть як тканинні стелі, так і стелі і ПВХ плівки, ці різновиди суттєво відрізняються.

Види стель і область застосування

Наприклад, установка тканинного стелі не вимагає нагріву, щоб закріпити стелю по краях і встановлюється такий натяжна стеля холодним способом. Переплетення ниток на такій стелі виглядає відмінно і дуже затишно, особливо в великих приміщеннях – в кімнатах заміського будинку. Особлива просочення тканинної різновиди стелі нешкідлива для здоров’я, а ще робить міцніше стеля і довговічніше. Поверхня такої стелі дихає, не дозволяючи частинкам пара збиратися на поверхні.

Стелі з ПВХ плівки встановлюються гарячим способом, виглядають вони не менш привабливо, особливо в невеликих кімнатах. Вони не вбирають запахи, тому на кухні також припадуть до речі. Такі стелі також можна класифікувати на види: глянсовий, сатиновий, матовий, прозорий.

Глянцева стеля – шикарний і світловідбиваючий, нагадує дзеркально чисту воду, він здатний удосконалити саму нудну, на ваш погляд кімнату і перетворити її на витвір мистецтва. Тут треба бути обережніше, тому що дитяча психіка ще не зможе впоратися з таким дзеркальним властивістю даного стелі, дитина може відчувати страх в такому приміщенні. Часто страх глянцевого чорного стелі викликає якийсь панічний страх, насправді чорний глянець здатний на багато що, він піднімає стелю, виглядає це природно, а дивлячись наверх, вам буде здаватися, що в квартирі є сходи, що ведуть на другий поверх. Це не казка, а реальність, помічена мешканцями, які зважилися на таке оновлення.

Сатинові стелі – ніжні поверхні, до яких хочеться доторкнутися і помацати їх, адже нагадують вони оксамитову тканину. Ці стелі добре відбивають світло, тому область їх застосування не обмежена.

Матові поверхні – для любителів класики, імітація пофарбованого стелі і захист від забруднень, все це, звичайно ж, матовий стеля.

Прозорі стелі відмінно виглядають на багаторівневих поверхнях, особливо, якщо помістити всередину фотографічне зображення.

Отже, сподіваємося, ви розібралися, які стелі бувають, так що в своєму заміському будинку тепер встановіть їх без проблем і зайвих витрат. Якщо ви вибрали гіпсокартон як фінішної обробки вашого будинку або інші матеріали, ви маєте на це повне право, але основна перевага залишається у натяжних покриттів. Якість, перевірена практикою, а відгуки покупців і клієнтів ремонтних організацій підтверджує факт довговічності і надійності натяжних стель.