Сьогодні промисловість випускає величезний асортимент якісних оздоблювальних матеріалів, оригінальні предмети меблів, дивовижної краси аксесуари. Завдяки їм можна створити дизайн сучасних кухонь, який відповідає модним тенденціям.

Елементи дизайну сучасної кухні:

– Функціональна меблі. Останнім часом великої популярності набули меблеві модулі. Їх легко комбінувати, що дозволяє постійно оновлювати обстановку в приміщенні. Вони економлять простір, не загороджуючи його громіздкими предметами меблів. Модулі оснащені сучасними поворотно-відкидними механізмами, прихованими ручками. Це дає можливість зробити стильним і зручним. У моді сьогодні трансформує меблі: висувні і розкладні столи, відкидною кришкою.
– Яскраві насичені кольори в меблів і декорі. Якщо не хочеться вибирати предмети соковитих фарб, їх можна застосувати в оформленні стін, покриття підлоги, стелі, панно, панелей, картин і навіть будь-якої побутової техніки.
– Друк зображень. Завдяки їй дизайнери втілюють в реальність свої зухвалі задуми. Сучасні технології дозволяють наносити на скло будь-які зображення, включаючи власні фотографії. Будь-яка примха і стіни прикрасять красиві пейзажі, зображення стиглих соковитих фруктів і овочів, фотографії членів сім’ї.
– Дизайн сучасних кухонь має на увазі використання природних матеріалів. Всі велика кількість людей вважає за краще використовувати натуральні матеріали при оформленні інтер’єру кухні. Деревина, декоративна штукатурка, шпалери та інші природні матеріали підкреслять натуральний вигляд інтер’єру.
– Сучасні гаджети. Мається на увазі використання в інтер’єрі сучасних електронних пристроїв: вбудована побутова техніка, телевізори, акустичні та світлові системи.

Тонкощі створення ідеального дизайну сучасної кухні

Дуже важливо створити в кухні єдиний простір. Якщо приміщення невелике, слід його візуально збільшити. Для цього можна його об’єднати з вітальнею. Це дозволить розбити приміщення на кілька функціональних зон. Зробити це можна за допомогою всіляких перегородок, виконаних з різних матеріалів. Сьогодні в тренді штучно зістарені предмети меблів. Вона підходить для багатьох стилів, привертає увагу і створює особливу атмосферу в приміщенні. Існують різні техніки, здатні зістарити меблі.

Дизайнери вважають, що чим менше в кухні предметів, що нагадують її основне призначення, тим більш стильно вона виглядає. На їхню думку, техніку краще приховати від очей, сховавши її в стіну і прикривши спеціальними відкидними кришками. Перевага вони віддають чистоті ліній в приміщенні.