Щоб стати власником нової квартири та придбати житло найкращої варості у Львові, потрібно знайти вигідну пропозицію, яка задовольняє всі ваші потреби і пропонується від девелопера, який заслуговує довіри. Якщо вам потрібно купити квартиру від забудовника без посередників та без переплат, то скористайтеся зручним сервісом спеціалізованого порталу Вдома Онлайн.

В каталозі представлена корисна і актуальна інформація про новобудови, які ще будуються або вже здані в експлуатацію та мають вільні квартири на продаж. Завдяки сервісу Вдома Онлайн ви легко знайдете житло чи комерційні площі в потрібному вам районі міста, у великому комплексі з розвинутою інфраструктурою або в клубному будинку, який повністю відповідає вашим побажанням.

До кожної з новобудов, що представлені на порталі, додаються описи з конкретними даними про кількість будинків в комплексі та кількість квартир, технології і матеріали, які використовуються для зведення споруд, додаткові зручності. Також ви можете отримати інформацію про стан ремонту, вартість квартир з різною площею. Через Вдома Онлайн ви легко дізнаєтеся про стан будівництва, самого забудовника, зможете зв’язатися з потрібним девелопером.

Переваги придбання квартири в новобудові від девелопера

Чому сьогодні є вигідним придбання нової квартири від забудовника? Серед вагомих переваг такого вибору слід відзначити наступне:

  1. Ви обираєте житло в новобудові, яка відповідає сучасним стандартам, зведена за новітніми технологіями, з екологічних матеріалів;
  2. Всі комунікації є новими, справними та будуть функціонувати довгий час, не потребуючи ремонту;
  3. Багато проектів мають не тільки гарні будинки, але й власну внутрішню територію, на якій можуть знаходитися спортивні і дитячі майданчики, дитячі садочки та початкові школи, магазини, аптеки, перукарні, зони для відпочинку, місця для паркування автомобілів і велосипедів;
  4. Квартири оснащуються системами індивідуального опалення, енергоефективними вікнами, лічильниками енергоресурсів, мають стіни, утеплені спеціальними матеріалами, що сприяє зниженню витрат на оплату комунальних послуг;
  5. На стадії будівництва вартість житла є суттєво доступнішою. Також є можливість придбання квартири на умовах розтермінування.

На сайті Вдома Онлайн завжди відображені вигідні пропозиції з акційними знижками. Також для вас доступний рейтинг новобудов Львова за версією реальних або таємних покупців.

Як обрати нову квартиру від забудовника?

Щоб придбати гарну квартиру в новобудові без посередників, використовуйте портал Вдома Онлайн. Обирайте житло, враховуючи район міста, зручність зовнішньої інфраструктури. Також звертайте увагу на етап будівництва, наявність у забудовника всіх необхідних документів (свідоцтв, ліцензій, прав власності на земельну ділянку). Якщо ви вже обрали квартиру, яка відповідає всім вашим потребам, то звертайтеся до девелопера та оформлюйте договір.