Електрична коса або тріммер. Це доступне і ефективне рішення проблем догляду за газоном, де подовжувач легко висувається. Для таких пристроїв, як електричні обплетення, рейтинг кращих грунтується на технічних характеристиках, вартості, конструктивних особливостях і простоті використання.

У чому різниця між косою і тримерами

Бензинові коси відрізняються від тріммера за призначенням, виконуваними функціями і пристосованістю до навантажень.

Тример. Це техніка скошування трави і низьких кущів. Він часто легше і компактніше, ніж обплетення, відрізняється низькою потужністю і продуктивністю. Він оснащений котушкою або котушкою волосіні для стрижки трави. Зовні він має одну ручку для утримання. Різниця між газонокосаркою та тримерами полягає також в тому, що останній не підходить для безперервної роботи.

Мотокоса. Більш потужний пристрій, пристосований для трави, твердої рослинності, чагарників, тонких гілок дерев. Комплектується волосінню і диском для скошування. У більшості випадків він більше, могутніше і важче триммера, здатний працювати на повній потужності до 8 годин на день і оснащений двома ручками – придбати можна тут.

Що краще: ніж, щітка або електрична щітка

Щоб зрозуміти, що краще, кисть або ізоляційна стрічка, розгляньте основні плюси і мінуси інструментів і виділіть відмінності.

  1. Заявка. Електричний тріммер підходить для скошування газону з м’якою травою і прополки на дачі або в саду. Тример з більш потужним двигуном внутрішнього згоряння більш універсальний і підходить як для м’яких газонів, так і для видалення твердої трави, сухостою, бур’янів, чагарників і молодих пагонів дерев з тонкого стовбура з ділянки.
  2. Автономія. Робота кустореза забезпечується двотактним двигуном внутрішнього згоряння, що працюють на паливній суміші бензину і масла, і запускається ручним стартером. Електричний тріммер працює від мережі, і для його запуску потрібно постійний доступ до їжі. Тому, якщо ви будете працювати в місці, де взагалі немає мережі, або якщо територія велика і немає сенсу витягувати мультіметровие з розетки, виберіть модель бензину.
  3. Вага. Завдяки конструктивним особливостям, навіть з порожнім баком, кущоріз буде важити майже вдвічі більше, ніж електроінструмент. Оскільки триммер повинен постійно тримати тент, цей фактор відіграє важливу роль, особливо для дівчаток, підлітків і літніх людей.
  4. Підготовка до роботи. Вам не потрібно готувати електричний козел, просто підключіть його і натисніть кнопку. Цей варіант особливо підходить для людей, які ніколи раніше не косили траву. Бензобак з двотактним двигуном, по-перше, вимагає первинної обкатки (як це зробити, детально описано в інструкції по експлуатації). По-друге, кожні 40-60 хвилин його слід заповнювати сумішшю бензину, яку слід готувати заздалегідь, змішуючи бензин і моторне масло у відповідних пропорціях в спеціальних каністрах.
  5. Працездатність. Електричний тріммер працює набагато тихіше, ніж бензин, і не забруднює навколишнє середовище вихлопними газами. Але варто відзначити, що моделі, що працюють на електриці, часто мають більш низьке розташування двигуна, що робить роботу з ними в дощову або вологу погоду небезпечною. Крім того, двигун не повинен перегріватися, його слід ретельно контролювати і не перевантажувати триммер, інакше він швидко зламається.