Ліжко має бути максимально комфортним, адже тільки так можна забезпечити повноцінний, здоровий сон.

Сучасні комфортабельні ліжка мають досить складну систему, завдяки якій і забезпечується анатомічний здоровий сон. Підстава ламелями, в даному випадку, є важливим фактором. Ліжко з ламелями володіє численними перевагами, тому багато хто сьогодні віддають перевагу таким моделям.

Призначення ламелей

Ламелі є смуги, які можуть бути виконані з різних матеріалів. Ламелі є частиною конструкції ліжка і на них кладуть матрац. Іншими словами можна сказати, що це рейкове дно ліжка. Ламелі успішно замінили старим пружинам і дошках. Від якості ламелей, в основному, залежить надійність і якість сам ліжка. Ось тому слід замовити якісні ламелі, щоб забезпечити зручність ліжка і, відповідно, зручність сну.

Сьогодні сучасні виробники пропонують великий вибір ліжок з ламелями. Все частіше можна зустріти моделі з ламелями, які безпосередньо кріпляться на ортопедичному матраці. Якщо порівняти із суцільним підставою, то рейкове підставу з ламелями має певні переваги. Ламелі під матрацом:

  • забезпечують хороший повітрообмін;
  • випаровують вологу;
  • дозволяють матрацу і, відповідно, шкірі людини дихати;
  • роблять догляд за матрацом легшим та інше.

Ламелі дозволяють уникнути від парникового ефекту, а це в свою чергу дозволяє уникнути патогенних флор, які виникають і розмножуються в умовах підвищеної вологості.

Що потрібно знати про ламелі?

Якщо хочете забезпечити повноцінний, насичений сон і відпочинок, тоді вибирайте ліжка з ламелями. Головною перевагою таких ліжок можна вважати, як уже зазначили, вентиляцію матраца. Це істотно збільшує термін експлуатації матраца. Більш того, ламелі забезпечують грамотну підтримку хребта. Відзначимо, що існують моделі з регульованою жорсткістю ламелей, а в таких випадках можна вибрати максимально комфортну і відповідну жорсткість і положення сну. Таким чином, з трансформованою формою підстави, можна приймати максимально зручне положення для повноцінного відпочинку і здорового сну.