Бажання зробити щось нове власними руками завжди вітається. Тому хорошим рішенням можна назвати самостійне оформлення квартири.

Будь-який ремонт вимагає витрат, причому в основному – фінансових, але багато хто забуває про головну мету – комфорт, який вони хочуть отримати як результат. Здавалося б, досить просто купити сантехніку, обкласти все плиткою ненав’язливого кольору – і завдання вирішено. Виявляється, допустити помилок можна просто бессметное кількість. Стосуються вони вибору ванн, різних меблів, а також зонування приміщення. Основні помилки ми хочемо розповісти вам, щоб при закупівлі матеріалів, а також оформленні можна було уникнути основних промахів. Поговоримо про найпоширенішою проблеми, яка стосується економії. В яких випадках її потрібно уникнути, а на які деталі інтер’єру дійсно можна трохи дешевше придбати.

На чому небажано економити?

Здавалося б, зовнішнє оформлення завжди можна поміняти. Але задумайтеся, скільки робіт доведеться провести, щоб покласти нову, більш якісну плитку? Тому сама основа ванної кімнати повинна бути закладена якісно. Також табу можна назвати покупку самих бюджетних варіантів сантехніки для ванни. Наприклад, дешеві ванни виявляться дуже ненадійними, тому економити на такій покупці не можна. Врахуйте, що це сама основна конструкція всього вашого приміщення. Потрібно відразу вибирати хороший матеріал. Ванни краще вибирати з акрилу, якщо хочете отримати одночасно міцний і зручний у використанні матеріал. Взагалі, сантехніка у цієї фірми відрізняється гарною якістю. Звертайте увагу на поверхню виробу, вона повинна бути гладкою, ніяких подряпин, тим більше, тріщин, виявлятися не повинно. Якщо хочете підібрати варіант краще за якістю, ніж акрил, можете зупинитися на кераміці, ці вироби вважаються гігієнічними. Зараз також продаються чавунні моделі, але більшість людей знає, наскільки складний за ними догляд і як важко реставрувати такі поверхні.

Трохи уваги приділимо унітазів, точніше їх правильному встановленні. Настінні варіанти підійдуть, тільки якщо є можливість вмонтувати бачок в стіну. Така модель дуже економить простір, а також виглядає більш виграшно, ніж підлоговий варіант. Також важливо визначити, який рукомийник буде добре вписуватися в простір. Основна помилка – вибір тюльпана для маленьких приміщень. Дуже велика проблема виникає, коли потрібно думати, куди помістити меблі. Тому краще вибрати варіант з тумбою, який буде одночасно виконувати обидві функції.

Декоруємо правильно

Потрібно добре продумувати елементи декору, у випадку з невеликими площами обмежуватися красивою меблями, а також оригінальним дзеркалом в ванну. Воно може бути обрамлене цікавою рамою, можливо з мозаїки або дерева, яка за стилістикою буде підходити під загальний декор. Таким чином, не потрібно встановлювати декоративних полиць, які і так заберуть частину простору.

Частота прибирання

Захаращена кімната – найменше, що хочуть бачити всі члени вашої родини, тим більше, гості. Взагалі, сантехніка повинна виблискувати – завдяки систематичному догляду ви в майбутньому заощадите свій час. Наприклад, місяць не позалицятися за змішувачами або поверхнею ванни, доведеться цілий день виділити на очистку кожного виробу, інакше воно не відмиється. Тому фірми намагаються нагадувати клієнтам про необхідність правильного догляду за кожним виробом. Це дозволить довше працювати в хороших умовах, приємних для очей.