Погодьтеся, що свій дім завжди хочеться бачити затишним і комфортним? Адже не дарма кажуть, що дім – це наша фортеця. У фортеці завжди має бути спокійно. Щоб ваш дім радував ваше око, потрібно ретельно підійти до питання дизайну. Одним з головних елементів дизайну є диван.

Давайте розберемося, які стилі диванів бувають?

– Диван “компроміс”. Після громіздких і важенних конструкцій може бути важкувато перебудується на щось більш мінімалістичне, на тонких ніжках. А подібний диван стане компромісом. Він досить лаконічний, щоб вписуватися в сучасне уявлення про домашніх меблів, але в той же час має широкі бортики і низькі ніжки. Всі разом виглядає досить нейтрально.

– Диван “New York”. Такі дивани можуть здаватися жорсткими і незручними, але це неправда. Він досить зручний, до того ж ще й дуже м’який.

– Диван “Chester”. Він внесе в ваш інтер’єр нотку екстравагантності.

– Диван “Marrakech”. Фігурна форма ніжок і підлокітників відсилає нас до декоративності східного стилю. Він надзвичайно ефектний, але, безумовно, базовим його назвати не можна. Такий диван підійде для тих, хто не боїться яскравості.

– Диван “Howard”. Всі ті ж фігурні ніжки, нейтрального кольору оббивка, які видають ту саму нео класику. Дуже лаконічний і простий, що говорить про те, що цей предмет меблів актуальне.

Вибираючи додому затишне місце відпочинку, орієнтуйтеся на свої переваги, не забуваючи про тренди і не бійтеся нестандартних рішень. Втілити в життя можна практично будь-яку ідею. Вирішивши купити диван пам’ятайте, що робити вам його будуть приблизно 4-6 місяців.

Отже, ось які ознаки сучасного дивана:

– Чіткі, лаконічні форми.

-Раскосие ніжки. Вони можуть бути традиційної конічної форми, або циліндричні.

– Прості підлокітники, без жодних крендельков.

– Гарний колір. Він може бути нейтральним.

Ми розглянули далеко не всі типи і моделі диванів, але якщо ви не знаєте, що потрібно саме вам, беріть напевно, абсолютний варіант. Це білий, м’який, пухкий диван просто на все часи.