Первісна реалізація авторської задумки виконується від руки, подальше проектування та візуалізація – за допомогою програмного забезпечення. Основна робота ландшафтного дизайнера полягає у відображенні ідеї планування ділянки на кресленні з розбивкою функціональних зон, нанесенням абстрактних форм і контурів.

Архітектори та дизайнери допоможуть Вам в повній мірі втілити індивідуальний дизайн ландшафту, правильно і красиво організувати простір, порівнюючи бажання і можливості.

Починається озеленення участка. Когда будинок вже красується на ділянці, саме час зайнятися здійсненням мрії про прекрасний сад. Але що ж робити, якщо свій сад – мрія поки нездійсненна, зате є цілком упорядкована квартира з балконом або, принаймні, з підвіконнями на вікнах? Їх теж можна перетворити в сад! Варіантів тут безліч. І один з них – квіткові ящики – ємності прямокутної форми, які використовуються для вирощування квіткових рослин.

У садово-ландшафтному дизайні квіткові ящики часто застосовуються в поєднанні з іншими малими архітектурними формами, такими як пергола, хвіртка або паркан. Найкраще, якщо такі ящики будуть виготовлені з сухих дощок смолистих ялинових або соснових порід дерев. Товщина дошки повинна становити не менше 1,5-2 см. У разі рослинного декорування вікна або балкона найбільш зручні ящики висотою близько 25-30 см, завширшки не менше 25 см і довжиною, приблизно рівній ширині віконного прорізу або ж протяжності перил балкона. З метою зміцнення конструкції квіткові ящики не збиваються цвяхами, а, як правило, скріплюються пазами або ж зв’язуються в замок. На дні обов’язково проробляються дренажні отвори для водостоку. Для захисту від вологості і впливу сонячних променів необхідно, щоб вся поверхня ящика була оброблена спеціальною грунтовкою і пофарбована фарбою.

Посадку рослин рекомендується проводити вже після того, як ящики будуть встановлені і укріплені в обраних для них місцях. Найдоцільніше розміщувати їх уздовж балконних перил. Такий прийом, суттєво економить площу балкона і значно преображающий його вид, називається горизонтальним озелененням. Якщо ж площа балкона дозволяє, то можна розмістити один великий ящик з красивою композицією з квітів прямо по центру. Існують також варіанти двох’ярусного і каскадного розташування квіткових ящиків.