Популярність квартир-студій прийшла в Україну недавно із західних країн.

На них в даний момент немає широкої популярності. Поки наші люди звикли влаштовувати кімнати на своїх призначених місцях. Без їх об’єднання, формування єдиного простору. Якщо в планах ремонтні роботиоднокімнатної квартири, то слід подумати про утворення в квартирі квартири-студії. Це особливо актуально при холостяцького життя, молодості. Дана планування для таких людей дуже приваблива, ніж для сім’ї. При отриманні квартири-студії не виявиться проблем при організації свят – вільний простір вже є. Такий дизайн актуальний для творчих осіб, які бажають організувати в житловому приміщенні одночасно і житло, і майстерню. Організаторам виставок також до речі дане проектування.

Важливо в даному перебудові житла виділити перегородки несучі, які ніяк не можна знищувати. Якщо така проблема відсутня, тоді можна зайнятися перебудовою «однушкм» в квартиру-студію. На початковому етапі опрацьовується проект майбутньої обителі.

Дизайн-проект для отримання з однокімнатного житла квартири-студії обов’язково повинен опрацьовувати фахівець – дизайнер. Тільки професіонал здатний вирішити питання про перенесення і знесення перегородок, можливості реєстрації виконаних змін в плануванні квартири. Так як головним принципом квартири-студії доводиться зонування простору, де конкретні зони із застосуванням мобільних перегородок здатні переноситися або змінюватися. Тільки майстер вміє уникнути одночасного накладення декількох зон, зуміє запропонувати варіанти поділу зон.

При твердому рішенні перебудови однокімнатної квартири в студію господар отримає оригінальне, багатофункціональне, світле, просторе приміщення, де не залишиться і сліду колишньої квартири-клетушки. Весь простір приміщення буде максимально використовуватися. Гості, родичі і знайомі ніколи не соскучатся в даній обстановці.