Кожна людина бажає бачити свій будинок у відмінному стані.

Це також стосується і поверхонь стін, які повинні бути ідеально вирівняні. Але, в більшості випадків після проведення будівництва будинку, стіни залишають бажати кращого. Для того щоб провести вирівнювання стін за допомогою спеціальних методів нанесення шпаклівки, потрібно:

Звичайно, для того щоб почати шпаклювати, потрібно мати, по крайней мере, хоча б деякий досвід в цій справі. І для даної роботи буде потрібно велика кількість терпіння, так як цей вид роботи є досить трудомістким. І навіть якщо у вас не вийде, належним чином виконати всі з першого разу, не слід хвилюватися. Позитивного результату можна буде досягти за допомогою проб і помилок, з досвідом.

Для початку виконання робіт з поверхнею, яка буде шпаклюватися, потрібно видалити всі дефекти, відшарування і стару штукатурку, яка збереглася не досить добре. Якщо на стіні є тріщини, то їх потрібно збільшити за допомогою шпателя. Наступним етапом буде ґрунтування стін відповідною ґрунтовкою. Чим краще стіна буде покрита ґрунтовкою, тим довше і надійніше буде триматися нове нанесене покриття. Для більш якісного прикріплення до стіни застосовується ґрунтовка глибокого проникнення.

При виконанні робіт з сухими сумішами вам буде потрібно дриль зі спеціальною насадкою – міксером. Свіжа виконана шпаклівка від повинна з легкістю піддаватися і не розтікатися по поверхні стіни. Суміш повинна бути виконана в досить широкому контейнері, наприклад, відро об’ємом на п’ятнадцять літрів. А для того щоб не допустити висихання залишилася шпаклівки, слід розбавляти розчин для роботи невеликими порціями.

Слід придбати різні різновиди наповнювачів: для грубого вирівнювання, тобто первісна, і для фінішної обробки стіни. Початкова шпаклівка може бути нанесена великим шаром, на відміну від фінішної обробки. Під час затвердіння фінішного шару, покриття придбає більш гладку поверхню. Для того щоб запобігти швидке затвердіння нанесеного розчину шпаклівки, перед її використанням, поверхня стіни слід змочити незначною кількістю звичайної води.