На сьогоднішній день стрімку популярність набирають паркани з євроштакетника – стильні, сучасні та практичні рішення.

Особливості євроштакетника дозволяють успішно використовувати його як огородження та захист території, а високі декоративні властивості дозволять гармонійно поєднувати з будь-яким стилем будівництва. Якщо ви зацікавлені в установці паркану з євроштакетника, то чудовим рішенням стане звернення до спеціалізованої компанії.

Євроштакетник – високоякісний матеріал

Візуально він є особливими оцинкованими смугами з покриттям, що захищає їх від корозійних процесів і несприятливих погодних умов. Матеріал чудово підходить для створення огорож та інших конструкцій, оскільки досить простий у монтажі і не вимагає використання спеціальної техніки.

До основних переваг огорож з євроштакетника можна віднести:

  1. Висока міцність та навіть антивандальність конструкції. Такий паркан витримає будь-які механічні пошкодження, може споруджуватись будь-якої висоти і не прогнеться від вітру чи необережного руху.
  2. Тривалий термін служби. Паркан із євроштакетника з упевненістю простоїть близько 10 років, а можливо навіть більше.
  3. Привабливі зовнішній вигляд. Такий паркан не вимагає наступного оздоблення, вже після встановлення він виглядає акуратно та стильно. Широкий асортимент євроштакетника дозволить вам підібрати варіант, що задовольняє ваші уподобання.
  4. Висока швидкість монтажу. Фахівці зможуть встановити паркан у межах одного робочого дня на середній за розмірами території.
  5. Невелика парусність матеріалу позбавить вас шумів і ляскання під час поривів вітру.
    Відмінна світлопропускна здатність важлива для дачних ділянок, оскільки такий паркан не створить сильної тіні для рослин, що ростуть поруч із ним.

Паркани з ероштакетника відрізняються доступною ціною, і в порівнянні з багатьма іншими аналогами вважаються одним із найкращих варіантів якраз за поєднанням ціни та якості. Особливість самого матеріалу робить його безпечним як для людини, так і навколишнього середовища.