Ремонт газових колонок

Газові колонки представляють собою не просто досить складне устаткування, але крім цього є чималу небезпеку, оскільки працює на газу. І тому в ряді випадків навіть при найменшій поломці варто звертатися до майстра:

 1. Відсутність нагріву води, при всьому тому, що обладнання працює.
 2. Повна / часткова відмова роботи агрегату.
 3. Поява сажі і загасання вогню, неспрацювання гніту.
 4. Самостійне вимикання системи, що працює в активному режимі.

У будь-якому випадку – не варто намагатися усунути проблему своїми силами, а негайно звертатися до майстрів. Адже будь-який, навіть найменший непрофесійне втручання в газову систему може стати причиною витоку газу, вибуху або іншої серйозної аварійної ситуації. Ремонт побутової техніки в Севастополі – це досвідчені майстри, тільки оригінальні запчастини і гарантоване надання послуг, ваша власна безпека.

Ремонт газових котлів

Так газові котли це зручне, сучасне обладнання, спрямоване на отримання теплової енергії, нагрівання води та обігріву приміщень. Все це відкриває чимало можливості в питанні доступу до комфортних умов життя, незалежно від сезону. І від справності даного обладнання залежить не тільки зручність і комфорт життя, але і безпеку всіх домочадців, адже працює він на газу.

Тому так важливо розуміти, що ремонт варто довірити тільки досвідченим, професійним майстрам https://s-s.com.ua/gas-boiler/repair-gazovyy-kotel. Сам же процес відновлення ремонту газового котла можна умовно поділити на такі етапи:

 1. Проведення глибокої діагностики поломки газового обладнання.
 2. Заміна на нові, оригінальні зношених / пошкоджених елементів і деталей.
 3. Проведення в міру необхідності профілактичних налаштувань і робіт, куди входять чистка й усунення засмічень, накипу, гару.
 4. Проведення тестового запуску і перевірка роботи системи у всіх її режимах.
 5. Установка агрегату і консультація клієнта в питаннях правильної експлуатації системи, надання гарантії на проведені ремонтні роботи.

Ремонт газового котла

Ремонт газових котлів та газових колонок різної категорії складності. Майстер виїжджає до вас і проводить діагностику несправності на місці.

Залежно від ситуації майстер пропонує одне або кілька альтернативних рішень вашої проблеми.

Якщо у Вас перегрівається котел, йде в помилку, швидше за все в ньому засмічений теплообмінник. Рішенням може бути заміна або промивка теплообмінника. Здійснюємо і заміну, і промивку теплообмінника на дому.
Запчастини в наявності.

Гарантійний ремонт газового котла

 • Проводимо гарантійний ремонт при виникненні несправностей в роботі газового котла протягом гарантійного терміну.
 • Роботи проводяться за рахунок виробника газового обладнання.
 • Гарантійний термін у більшості виробників становить 1 або 2 роки.

Умови надання гарантії: наявність стабілізатора, заземлення за умови введення виробу в експлуатацію (першому пуску) спеціалізованої обслуговуючою організацією, що має ліцензії, встановлені законодавством.