Гарний, стильний і функціональний офіс – це легко досяжна мета, якщо вдатися до використання спеціальних міжкімнатних перегородок.

Чому ж для офісного інтер’єру варто замовляти саме такі конструкції і в чому їх особливість?

Міжкімнатні перегородки називаються посиленими, якщо при їх виготовленні використовується міцний металевий каркас.

Спеціалізовані компанії готові запропонувати своїм клієнтам посилений широкий алюмінієвий каркас, з товстого металу, покритий рівномірним шаром цинку.

Така технологія не тільки робить поверхню алюмінію акуратною і привабливою, але і в рази збільшує міцність матеріалу, стійкість до зовнішніх чинників і корозії, а також спрощує підтримку всієї конструкції в чистоті.

При цьому, сама перегородка буде надмірно громіздкою і не займе багато місця.

Посилені перегородки особливо затребувані в багатолюдних офісах і в громадських місцях. Адже саме в таких приміщеннях зростають і навантаження, яким піддаються всі елементи інтер’єру.

Міжкімнатні розділові конструкції в офісних і торгових центрах – не виняток. А використовувати саме такі конструкції – набагато раціональніше, ніж зводити капітальні стіни.

По-перше, в силу доступною вартості і високої швидкості споруди. Розділити величезний простір на маленькі затишні кабінети за допомогою міжкімнатних перегородок – більш просте завдання, ніж викладати стіни з цегли. Ніякого сміття і пилу, тиску на перекриття та інших «радощів» капітального ремонту.

Друга важлива перевага використання перегородок – велике розмаїття форм, розмірів і конструктивних особливостей. Залежно від поставленого завдання, розділові конструкції можуть бути стаціонарними і мобільними.

Стаціонарні конструкції виконують роль стін, а розсувні перегородки дозволяють трансформувати приміщення, в залежності від його призначення. Закриті стулки відокремлюють конференц-зал від робочого кабінету начальника.

А в разі велелюдного зібрання чи наради робочий кабінет з зоною для проведення переговорів миттєво об’єднуються в один загальний простір.

До того ж, сучасні міжкімнатні перегородки завжди виглядають стильно і акуратно. Така конструкція, виконана з ДСП, МДФ або скла, органічно вписується в лаконічний офісний інтер’єр, але є ефектним доповненням останнього.

Важливо лише довірити виготовлення такої посиленої конструкції справжнім професіоналам, тоді замовлена ​​перегородка буде справно служити вам і виконувати покладену на неї завдання протягом тривалого періоду часу.