Якщо дзеркало невелике, то повісити його можна самостійно за допомогою підручних предметів. Якщо ж вам необхідно повісити дзеркало великих розмірів, для установки якого потрібно свердління отворів для кріплень, а у вас немає спеціальних навичок, і тим більше інструментів, рекомендуємо звернутися до досвідчених майстрів.

Багатий досвід роботи і величезний досвід дозволяють фахівцям швидко і якісно виконувати всі завдання. Ви оглянутися не встигнете, як дзеркало буде надійно встановлено на необхідне місце!

Існує кілька способів кріплення дзеркала. Все залежить від того, яке дзеркало і куди його потрібно прикріпити. Вибравши дзеркало від sklomax.com.ua та правильний спосіб кріплення, можна уникнути неприємних сюрпризів у вигляді падіння дзеркала і сколів на його поверхні.

Види монтажу дзеркал:

Приклеїти дзеркало

Такий спосіб використовується, якщо необхідно провести установку дзеркала невеликих розмірів або якщо воно не повинно виступати над рівнем навколишньої поверхні, наприклад над кахлем.

Маленьке дзеркало клеїться на попередньо знежирену поверхню за допомогою двостороннього скотча або рідких цвяхів. При цьому поверхня стіни повинна бути повністю рівною і придатною для склеювання. До шорстким поверхонь скотч не приклеїться, а до залізних поверхнях не пристане рідкі цвяхи.

У таких випадках необхідно або затирати, або шпаклювати поверхні. Безпосередньо перед процедурою наклейки скотч або клей наноситься на задню поверхню дзеркала по периметру і вертикальним смугах.

Прикріпити дзеркало за допомогою декоративних шурупів

Цей спосіб дуже надійний і підходить для великих дзеркал. На відміну від першого способу, поверхня, до якої кріпиться дзеркало, тут не має значення, головне, щоб вона була рівною. А ось для підготовки дзеркала доведеться докласти деяких зусиль. Дуже рідко в дзеркалі зроблені фабричні отвори для такого кріплення, тому їх доведеться робити.

Для цього знадобиться дриль і свердла з алмазним напиленням. Дзеркала дуже тендітні, і тому процедура свердління вимагає особливої ​​уважності і акуратності свердління. Потім в стіні робляться отвори для дюбелів, і за допомогою декоративних шурупів дзеркало кріпиться до поверхні.

Установка дзеркал на прихований крепеж

Такий спосіб підходить тільки для дзеркал, на яких виробником встановлені петлі з тильного боку. Все, що потрібно зробити в цьому випадку, це закріпити гачки до стіни. Гачки повинні входити в комплектацію дзеркала. Для монтажу в стіні робляться отвори, в них вставляються дюбеля, прикладається гачок і закріплюється шурупом. Для того щоб надалі дзеркало на петлі не провисло, під нижній край встановлюються пробкові прокладки.

Добре встановлене дзеркало буде нескінченно радувати ваші очі!

Для отримання більш точної інформації про вартість установки дзеркал зв’яжіться по телефону з нашим майстром.

Як замовити монтаж дзеркала в нашій компанії?

Зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті.
Домовитися про виклик майстра на зручний для вас день і час. Майстер приїде до вас додому в обумовлений час і зробить всі роботи