Поняття «клінкер» включає в себе велику кількість оздоблювальних матеріалів – від бруківки для тротуарів до облицювальної плитки.

Говорячи про клінкеру, не можна не сказати про такий облицювальній матеріалі для фасадів, як термопанелі з клінкером. Цей матеріал використовується для зовнішньої обробки будівель. Термопанелі з клінкером являють собою комбінацію клінкерної цегли і пінополіуретанової смоли. Пінополіуретан утримує тепло, а клінкер захищає споруду від зовнішніх впливів і надає йому естетичний вигляд.

Фасадні клинкерные термопанели киев важать небагато і легко монтуються. Цей матеріал дозволяє забезпечити газонепроникність і теплонепроникність, і зберегти в приміщенні нормальний мікроклімат. Фасадні термопанелі – одне з кращих рішень по утепленню приміщень. Існує багато чинників, які говорять на користь вибору цього матеріалу. Перш за все, привертає їх естетичний зовнішній вигляд. Фасадні панелі під цеглу виглядають як бездоганна цегляна кладка, завдяки тому, що всі лінії виконані з геометричною точністю. Крім того, є багатий колірний асортимент таких панелей, який дає можливість вибору. Ціни фасадних панелей доступні.

Клінкерні термопанелі дають можливість збільшити теплоізоляцію будівель в 2 – 4 рази. При цьому газо- і паропроникність будови залишаються оптимальними. Це дозволяє продовжити термін життя споруд, що особливо важливо для старих будівель.

Клінкер виступає не тільки як декоративний елемент, але і забезпечує захист стін від вітру, опадів і сонячного світла. Така плитка не боїться ні сонця, ні морозу.

Фасадні термопанелі важать небагато. Для їх встановлення не потрібно зміцнення фундаменту. Це дозволяє монтувати панелі досить швидко. Виробляти роботи можна при будь-якій погоді. Елементи кріпляться за допомогою дюбелів безпосередньо в стіну.

Клінкерні термопанелі прослужать Вам не менше 50 років. При цьому за ними не потрібен спеціальний догляд. Вони не втрачають ні своєї зовнішньої привабливості, ні експлуатаційних властивостей. Такі термопанелі можна мити звичайною водою, за допомогою шланга.

Коли проводиться обробка будівлі, виключається поява грибків, цвілі, сирості і містків холоду. Клінкерні термопанелі армуються пластиковими направляючими. Це виключає деформацію деталей під дією власної ваги і поява механічної напруги.