Сучасний ритм життя накладає свій відбиток на людину. Серед щоденної суєти має бути таке місце, де можна відпочити. Це перукарня, там відбувається “магія перевтілення”, панує особлива атмосфера. Створити гарний настрій допомагає дизайн приміщення.

Навіщо це потрібно?

Перш за все, інтер’єрне оформлення демонструє престиж закладу. Клієнт візуально складає перше враження про перукарні. Звідси йде почуття – довіряти чи ні майстрам даного закладу. Тому обстановка має велике значення, до неї сьогодні пред’являються високі вимоги. Стильний дизайн інтер’єру дозволяє залучити більше відвідувачів, зробити їх постійними клієнтами. Не важливо, яка перукарня, Супермодний салон або заклад економного напрямку.

Особливості дизайнерського оформлення

Створюючи інтер’єр-дизайн перукарні, фахівці намагаються зробити підприємство прибутковим. За бажанням замовника, перукарню можна оформити в стилі:

  • Модерн.
  • Хай тек.
  • Еко-стиль.
  • Ф’южн.

Звичайна деталь в роботі перукаря, це дзеркало. Сучасний дизайн дозволяє висвітлити робоче місце індивідуально, лампи вбудовуються по периметру дзеркал. Вони додають ілюзію простору. Це актуально для невеликих приміщень, з невеликою кількістю вікон. У закладі повинні враховуватися вікові тонкощі відвідувачів. Для дітей необхідна спеціальна меблі. Щоб відволікти дитину від процесу, можна додати розпис стін в стилі Аніме. Меблі, є продовженням колірного і світлового дизайну. Досвідчений фахівець завжди пов’язує ці деталі воєдино.

Плюси і мінуси в дизайні

Кожен відвідувач хоче опинитися в комфортній, заспокійливою обстановці. Не варто фарбувати стіни в агресивні кольори. Елегантні відтінки створюють позитивні враження. Не обов’язково строго слідувати всім вимогам, неможливо догодити всім. Однак деталі дизайнерського оформлення повинні гармоніювати між собою. Інакше все буде виглядати без смаку. Для перукарень, це прописна істина:

  • Батареї опалення, електричні кабелі варто замаскувати. Вони псують вигляд інтер’єру.
  • Пол краще зробити з лінолеуму або плитки. Цей вид покриття зносостійкішим. Це великий плюс для високої прохідності клієнтури.
  • Добре, коли приміщення поділене на зони. Розбити простір можна за допомогою мобільних перегородок або штор. Двері, тільки створюють незручності.
  • Яскравий дизайн, багато поєднань кольорів, негативно впливають на емоційний стан клієнтів.
  • Освітленість робочого місця правильно робити: загальне і місцеве. Зазвичай це люмінесцентні лампочки.

Щоб перукарня мала успіх, потрібно знайти свою “родзинку”. Разом з професіоналами підібрати потрібний стиль, створити неповторний вигляд закладу.