При ремонті стелі використовують багато матеріалів: фарбу, гіпсокартон, плівку і так далі. Останнім часом до цього списку додалося дерево. Воно дозволяє створити у приміщенні затишну атмосферу.

Важливі моменти

Конструкції з дерева мають ряд незаперечних переваг. Вони є родзинкою інтер’єру, відрізняються хорошими звукоізоляційні властивості, підходять для використання в вітальні, дитячій кімнаті та інших приміщеннях. Під дерев’яною конструкцією можна сховати проводку, різноманітні комунікації. Перед монтажем відпадає необхідність у вирівнюванні поверхні. За стелею з дерева просто доглядати, панелі можна протирати вологою ганчіркою.

Що ще необхідно знати?

Дерев’яні стелі повинні поєднуватися з іншими оздоблювальними матеріалами, елементами декору.

Поверхню можна фарбувати в будь-який колір, при цьому більш темні відтінки підійдуть для просторих приміщень, світлі – для невеликих кімнат.

Прекрасно буде виглядати стеля, виконаний у вигляді решітки. Він додасть легкості дизайну, зробить приміщення візуально вище.

Для обробки поверхні дерев’яними панелями потрібно лати. Зробити її просто, процес не займає багато часу.

Стеля повинен бути міцним, легким, мати гарний зовнішній вигляд. Найбільш часто для виготовлення коробів, решіток та інших конструкцій застосовуються акація, дуб, сосна.

За допомогою дерев’яної стелі можна втілити в життя найкреативніші дизайнерські ідеї. До питання монтажу конструкції варто підійти відповідально.