Сучасні виробники з кожним днем, все більше і більше намагаються наповнити ваш інтер’єр затишними та респектабельними меблями. Одним з необхідних елементів будь-якої квартирної обстановки є шкіряні стільці, ознайомиться з асортиментом, і придбати для себе парочку яких вам допоможе посилання.

Всі стільці такої модифікації, представлені в магазине, міцні, надійні та чудово піддаються догляду. Зовнішній вигляд у них урочистий та елегантний, що не можна не помітити з першого погляду. Сучасні технології, що використовуються при виробництві шкіряних стільців, наділяють їх креативним зовнішнім виглядом, оригінальними формами і різними кольорами. Завдяки чому, ви зможете з легкістю підібрати стілець під будь-який стиль, будь то класика, мінімалізм, хай-тек і різні напрямки.

Такі шкіряні моделі підійдуть вам для використання в будь-якій кімнаті, ви можете навіть, не боячись поставити їх на кухню де постійно все брудниться, волого і температура змінюється щогодини. Завдяки високій якості їм не страшні ніякі навколишні дії.

Ви можете вибрати собі стілець не тільки з натуральною обшивкою, але і з еко шкірою. Таким чином ви дещо не втратите як і зовнішній вигляд, але зможете непогано заощадити за ціною.

Шкіряні стільці мають велику кількість переваг, наприклад, їх легко чистити, вони гігієнічні та гігроскопічні, екологічні та пожежостійкі. Мають величезний асортимент за кольорами, конфігураціями, міцні та надійні.

Для того щоб вам зробити правильну покупку і не розчаруватися в придбаному стільці ви повинні, по-перше, огляньте своє приміщення і візуально уявіть, який стілець ідеально впишеться в інтер’єр. По-друге, естетика естетикою, але в першу чергу вам потрібен комфорт, тому вибрати стілець потрібно так, щоб спина на ньому відпочивала і нічого не тиснуло, щоб ви ідеально входили в стілець. Для цього потрібно правильно визначитися з висотою спинки, шириною та глибиною сидіння. Подивіться матеріал, якість обшивки та наповнювача стільця, все має бути виконано рівно та чітко.
Не поспішайте, і ви зробите правильний вибір.

Як вибрати стілець для кухні

Хороші кухонні стільці – це поєднання ергономічної конструкції, стильного зовнішнього вигляду та зручності у повсякденному використанні. Щоб підібрати для свого будинку саме такі меблі, перед покупкою вивчіть особливості різних конфігурацій, а також нюанси розташування в просторі.

Види кухонних стільців

Табурети

Це наймінімалістичніші за виконанням моделі кухонних стільців. Вони мають тільки опору і сидіння, а спинка, підлокітники та інші елементи, що підвищують комфортність меблів, відсутні.

Класичні стільці

Це традиційні моделі стільців зі спинкою та жорстким або м’яким сидінням, що спирається на 4 ніжки. На них зручніше сидіти, ніж на табуретах, оскільки спинка забезпечує підтримку хребта та допомагає правильно розподіляти навантаження на тіло при тривалому сидінні.

Класичні стільці однаково органічно вписуються і в консервативні, і ультрасучасні інтер’єри. Однак у маленьких кухнях такі моделі можуть займати більше місця, ніж хотілося б їхнім власникам.

Напівкрісла

Це стільці підвищеної комфортності, оснащені не лише ергономічною спинкою, а й підлокітниками. Вони можна проводити час годинами як і повноцінних кріслах, не відчуваючи у своїй втоми і дискомфорту. Сидіння та спинка у напівкрісел зазвичай м’які.

Барні стільці

Ця варіація кухонних стільців – постійний супутник барних стійок та кухонних островів. Головна її особливість полягає у збільшеній висоті сидіння. Як опора виступають класичні ніжки або одна нога з широкою основою. Багато моделей барних стільців можуть повертатися навколо своєї осі і мають підніжки для зручності сидячого.