Нам хочеться, щоб вхідні двері були надійними та захищали від зловмисників. Також вони мають бути практичними та зручними у використанні й в ідеалі – гармонійно доповнювати вхід до будинку чи квартири. Це перше враження, яке справляє ваше житло. Зручно, що у Львові вхідні двері в будинок можна вибрати серед великого різномаїття. У ТЦ «Марк» представлено багато дверних конструкцій, також можна зробити індивідуальне замовлення.

Це основна точка доступу до вашої власності, тому вона повинна гарантувати безпеку й тепло в вашому будинку. Розгляньмо можливе розташування дверей і популярні матеріали, з яких вони виготовлені. А торговий центр Марк надасть вам якісні конструкції відповідно до ваших побажань і потреб.

Як розташувати вхідні двері?

Перш ніж придбати, подумайте, де їх краще розташувати. Попри назву, не всі вхідні двері – на фасаді будинку. Можливо, вони вестимуть у передпокій, в якій не вистачає природного світла. Тоді подумайте про вибір частково заскленого дизайну або такого з боковими світильниками.

З іншого боку, якщо ваш будинок розташований на жвавій дорозі чи вулиці, то цілком підійдуть цільні двері без вставок, а світильник угорі може забезпечити світло. Альтернативою є вибір дверей із матовим склом.

Який матеріал можна вибрати?

Не зважаючи на всі нові розробки у світі вхідних дверей, деревина залишається найпопулярнішим матеріалом. Деревина не тільки гарна на вигляд, але, залежно від вибраного вами виду, також може бути бюджетним вибором.

  • Дерев’яні вхідні двері

Будьте обережні, вибираючи пиломатеріали. Деякі з дешевих деревин м’яких порід можуть із часом схилятися та викривлятися, якщо їх неправильно обробити та доглядати. Будь-яка деревина потребуватиме певного догляду, щоб зберегти свій гарний вигляд. Переконайтеся, що ви вибрали антисептик для деревини, який рекомендується для ваших цілей.

Пиломатеріали – ідеальний матеріал для старовинних стилів вхідних дверей. Частково засклені двері стануть гарним доповненням до вікторіанського стилю. Ламінована чи інженерна деревина, яка складається зі склеєних між собою невеликих секцій, на вигляд більш стильна, ніж тверда.

  • Алюмінієві й сталеві двері

Вони міцні й довговічні. Цей варіант чудово підходить для створення елегантного, сучасного чи промислового дизайну. Якщо вас турбує можливе викривлення чи рух через зміну погоди, як часом буває у дерев’яних дверей, краще вибирати алюмінієві чи сталеві.

Недоліком є ​​те, що металеві вхідні двері, як правило, дорожчі. Зате це виправдана інвестиція у практичну конструкцію, яка захищатиме будинок і буде довговічною.

Що вибрати?

Це залежить від ваших уподобань і потреб. Поєднання сучасного будинку з гладкими алюмінієвими дверима – хороший вибір, оскільки безліч кольорів забезпечує чудову можливість трохи зайнятися творчістю. Такі двері стають все більш популярним способом досягти гладкого та полірованого покриття будинків сучасного стилю. Деревину теж можна використати для багатьох сучасних конструкцій. Тоді як алюмінієві двері дійсно здатні додати вау-ефект до класичного зовнішнього вигляду.

Якщо завітаєте до ТЦ «Марк» у Львові, консультанти порадять вам найкращий варіант, враховуючи ваші побажання та можливості.