Відкатні ворота – чудова альтернатива традиційним орним. До їх головних достоїнств відносяться продумана конструкція, зручне використання. Нарешті, стильний візуальний ефект. Перш, ніж замовити і купити відкатні ворота, уважно ознайомтеся з їх особливостями. Дізнайтеся більше про переваги, про методи монтажу і т. д.

Переваги воріт

Перше, на що звертає увагу замовник – конструкція. Деяким здається, що вона недостатньо надійна і міцна. Однак, якщо установкою займається грамотна команда, а проект воріт створений з точними математичними розрахунками, то переживати не варто. Відкатні ворота, придбати які можна на сайті, експлуатуються в різних країнах світу, а до їх очевидних плюсів слід віднести:

  1. Зручне відкривання і закривання. Не потрібно постійно думати про вітер, про розчищення снігу перед ними. Ворота рухаються по одній направляючої, а зрушити їх зможе навіть дитина.
  2. Великий вибір дизайнерських рішень. Обшивку рами воріт можна виконати з різних матеріалів, підібравши відповідну колірну гамму або текстуру.
  3. Плавний і безшумний хід. Забудьте про гуркоті або скрипі. Двері воріт відкриваються дуже акуратно, що робить відчуття максимально комфортним.
  4. Відкатні ворота можна забезпечити приводом, що дозволить відкривати і закривати їх за допомогою автоматики. В тому числі, дистанційним методом управління.
  5. Воротам подібного типу також не є небезпечними різні природні фактори. Наприклад, грамотний підбір матеріалів виключить корозію від надмірної вологи. Також сильні пориви вітру не порушують конструкцію воріт, зберігаючи їх геометрію.
  6. Нарешті, термін експлуатації. Правильно зібрана конструкція здатна прослужити не один десяток років.

Особливості конструкції відкатних воріт

Незважаючи на гадану складність, відкатні ворота досить прості. Основними елементами є напрямні, ролики, рама з обшивальні щитом. Якщо ви розраховуєте забезпечити конструкцію автоматикою, то додатково потрібно привід. Однак не варто забувати, що запорукою надійності і якості є грамотна і правильна збірка.

За типом конструкції на сьогоднішній день відкатні ворота поділяються на консольні, підвісні і рейкові. Останні ідеально підходять для дачних і присадибних ділянок, відрізняються компактністю. Рейкові відкатні ворота виділяються потужністю і міцністю. Підходять для промислових об’єктів.