Натяжна стеля – це один з найпопулярніших способів того, як швидко, якісно і без зайвих витрат обробити базове покриття, приховавши всі недоліки. Ідеально рівна, бездоганна поверхня стелі додасть будь-якого інтер’єру вишуканий вигляд, додатковий шик і красу.

Натяжні стелі тут мають просто величезну кількість переваг і відмінні експлуатаційні характеристики, саме через це вони настільки популярні. Крім того, що вони мають естетичний зовнішній вигляд, покриття характеризується високою міцністю, надійністю, довговічністю і зносостійкістю.

Якщо ви вирішили замовити натяжна стеля, то можете не сумніватися в правильності свого рішення. Однак, якщо ви робите це вперше, то варто ознайомитися з деякими важливими моментами, які допоможуть зробити, дійсно, вигідну покупку. Керуючись нашими рекомендаціями і порадами, ви придбаєте відповідний натяжна стеля, який буде радувати вас протягом усього терміну служби.

Отже, варто почати з того, що натяжні стелі виготовляються або з ПВХ (ПВХ плівка), або з полімерної тканини. Кожен з варіантів має свої особливості і характеристики. Розглянемо їх більш детально.

Натяжні стелі ПВХ – це класика, яка ніколи не вийде з моди. Незважаючи на те, що вони мають повністю хімічну основу, стелі є абсолютно безпечними для людини і навколишнього середовища.

До речі, ось сторінка, на якій можна також придбати якісні та красиві міжкімнатні двері вже зараз.

Стелі ПВХ створюються шляхом з’єднання декількох полотен згідно з вимірами, тому мають зварний шов (максимальні розміри – 3,5 м). Про міцність шва турбуватися не варто, тому що він виконаний за допомогою високочастотного зварювання і є дуже міцним.

Розрізняють декілька різновидів стель ПВХ:

  • глянцеві (добре відображають всі предмети в інтер’єрі);
  • матові (може нагадувати забарвлену поверхню);
  • сатинові (з ефектом світловідбивання).

Тканинні стелі

Складаються безпосередньо з тканини, яка просякнута спеціальними полімерами. Тканинний стеля є абсолютно безпечним і екологічним, тому що його пориста структура дозволяє циркулювати повітрю. Завдяки цьому, виключена поява цвілі, а в приміщенні завжди зберігається максимально сприятливий мікроклімат.

Що стосується установки такої стелі, то тут не потрібно використання теплової гармати, що особливо актуально для тих кімнат, де встановлені меблі сприйнятлива до зміни температури.

Тканинний стеля можуть також називати безшовним. Вся справа в тому, що на такій стелі не буває швів, тому що його полотна монтуються тільки в цілісному вигляді і досягають 5 м.