Пропаганда активного і здорового способу життя в суспільстві безпосередньо пов’язана з потребою будівництва спорткомплексів, які здатні запропонувати населенню приміщення та обладнання для занять різними видами спорту.

Останнім часом стали споруджуватися багатофункціональні спортивні об’єкти. Величезні комплекси пропонують в одній будівлі басейни, корти, спеціальні приміщення для тренувань і відпочинку для команд і окремих спортсменів. Також сьогодні популярні вуличні тренажери, які мають у своєму розпорядженні на прилеглих територіях.

Крім того, розширюються в даний час ролі самих спорткомплексів, оскільки вкладені гроші інвесторів повинні приносити прибуток і це не тільки веління часу, а й закон обороту коштів і рентабельності підприємств. Сьогодні в деяких спортивних комплексах є невеликі готелі і столові, зали для проведення свят, концертів, офіційних зустрічей, семінарів, конференцій. Такий підхід ще більше посилює інтерес до спортивних комплексів: розвиток поселень, поліпшення якості життя і здоров’я людей.

Особливості будівництва спорткомплексів

За законами, що визначає порядок зведення спортивних комплексів, слід дотримуватися деяких обов’язкових умов, норм будівництва і безпеки, і їх чітке виконання.

Для планування і затвердження всього процесу робіт надається розробниками ескіз спорткомплексу, на якому буде представлено розміри всієї будівлі і приміщень зокрема, технічні дані проекту і всі інженерні комунікації.

Щоб зацікавити інвесторів, необхідно надати інформацію про всі аспекти майбутньої будівлі: від зовнішньої архітектурної привабливості до комфортабельності внутрішніх приміщень і можливості обладнання будівлі усіма можливими технологіями сьогоднішнього дня.

Після того як проект буде підтриманий інвесторами, місцевими властями і виділенням бюджетних коштів, можна починати твердження інженерного проекту і, як наслідок, оформлення земельної ділянки з узгодженням всіх контролюючих організацій.

Будівництво спорткомплексу проходить під строгим контролем над використанням якісних матеріалів і виконання норм будівництва відповідних будівель.

Завдяки тому, що інвестори пропонують свої кошти з надією на отримання вигоди, вони хочуть, щоб спорткомплекси були побудовані в оригінальних варіантах, що робить кожен проект в своєму роді унікальним і цікавим.