Не варто піддаватися паніці або ажіотажу, коли гривня різко просідає, і громадяни починають осаджувати обмінні пункти.

Будь-який фінансовий експерт підкаже вам, що гривневі накопичення – не найкращий варіант.

Щоб здійснити обмен валют по выгодному курсу, потрібно дотримуватися кількох правил. Перш за все, варто відстежувати динаміку курсів, стежити за тенденціями, щоб навчитися прогнозувати поведінку гривні в найближчій перспективі. Також буде корисно вміння передбачати, в який бік рушить вітчизняна валюта.

Не варто піддаватися паніці або ажіотажу, коли гривня різко просідає, і громадяни починають осаджувати обмінні пункти. У такому випадку великий ризик придбати валюту на максимумі ціни. Завжди є можливість відкоту – валюта постійно зростає або знижується в залежності від різних обставин. Варто перечекати період підвищеного попиту, дочекатися невеликого зниження курсу валют харьков і тоді придбати валюту.

Також варто привчити себе до регулярної купівлі валюти – приблизно раз на місяць або частіше. Варто брати до уваги, що зазвичай до кінця місяця гривня трохи зміцнюється до долара і євро, оскільки настає період податкових виплат у російських компаній-експортерів.

Не потрібно ніколи купувати долари і євро на всю наявну суму – в разі якихось непередбачених обставин можуть знадобитися гроші і тоді валюту доведеться продавати, що принесе втрати.

Експерт порадив купувати валюту не в обмінниках, а на біржі, що дає можливість купувати долари і євро по максимально вигідному курсу. Однак такий спосіб підійде, якщо здійснювати регулярні і великі покупки. Невеликі обсяги валюти краще здійснювати у спеціалізованих обмінних пунктах.

Купівля валюти може виправдати себе в горизонті 3-5 років – саме за такий період гривня стабільно знецінюється, а курси іноземних валют зростають. Тобто, якщо купувати валюту, то цей запас краще не чіпати і не продавати протягом тривалого часу. Це дасть максимальну можливість для отримання вигоди.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація. Очікуйте на нові статті вже дуже скоро. До зустрічі!