Діти чекають дива і яскравих емоцій, а батьки прагнуть зробити для цього все необхідне. Кращим варіантом зробити захід незабутнім стане можливість розробки оригінального сценарію!

Чому сценарій дитячого свята необхідно готувати заздалегідь? Сценарій до дня народження дитини містить найбільш повний, а також докладний опис всього запланованого вами заходу: саме так ви зможете продумати в якій формі і в якому порядку черговості будуть проходити привітання, будуть передбачені конкурси, різноманітні пісні і танці – тобто ви визначите порядок всього що відбувається.

Попередня підготовка необхідна з таких причин:

  1. Діти зможуть чергувати перебування за столом і активні фізичні розваги;
  2. Учасники не будуть нудьгувати;
  3. Свято запам’ятається не тільки яскравим і безтурботним веселощами, а й розширенням кругозору дитини.

Володіючи приблизною схемою здійснення свята, його ведучому буде максимально просто і легко орієнтуватися, максимально плавним чином вести всіх дітей і учасників до кульмінації торжества, зберегти інтригу, що стосується все нових і нових розваг! Тільки завдяки логічному сценарієві, всі ключові захід придбають найбільш повну картинку, а також свою логічну послідовність!

В процесі дитячого свята, потрібно не забувати про безпеку малюків, продумати ключові етапи оформлення, включити музичний супровід, вибрати місце для ігор і просто грамотно контролювати ігри та розваги, щоб уникнути побутових травм дітей.

Що необхідно враховувати при підготовці сценарію дитячого дня народження?

Правильне проведення за сценарієм дитячого дня народження, включає наступні нюанси:

  • Потрібно повноцінно враховувати вік і стать дітей;
  • Кількість гостей на святі;
  • Інтереси та захоплення;
  • Підбір відповідних ігор і конкурсів, наявність відповідних подарунків за участь в урочистостях.

Наприклад, якщо більшу частину учасників заходу складають хлопчики, то буде потрібно вибрати більш активні ігри та розваги, пов’язані зі спритністю, силою, вправністю. Ну а якщо це дівчатка, то можна продумати “гламурне” оформлення кімнати, можна задуматися про проведення показу мод або влаштувати веселу вечірку з величезними мильними бульбашками або ж провести конкурс на кращу зачіску!

Якщо Ви хочете подарувати компанії друзів, собі, імениннику і своїм гостям незабутнє свято – vrata.club/birthday це те, що Вам потрібно!

У нашому клубі представлено безліч ігор різних жанрів і розваг на будь-який смак. Діти і дорослі зможуть пограти між собою в мережеві та корпоративні ігри, організувати турніри.

Свято проведене в нашому клубі Ви не забудете ніколи!

Приходьте попередньо на презентацію і ви зможете переконатися самі, що клуб віртуальної реальності – це найкраще місце для проведення дитячих свят, днів народження, а також заходів для дорослих.

VARTA-клуб – підходяще місце для проведення дитячого дня народження ,. Комфортна зона відпочинку дозволяє розміститися до 20 осіб поруч з ігровою зоною. І це вже входить у вартість при бронюванні всіх шоломів!

  • Різноманітний контент
  • Ігри для будь-якого віку!
  • Регулярно оновлюється бібліотека VR-розваг. Більше 100 ігор на трьох разнвх платформах. Пригоди. Жахи. Шутери. Інді і багато іншого.