У багатьох людей є власні земельні ділянки. Для того, щоб їх було зручніше обробляти – можна придбати садовий мінітрактор. Нижче за посиланням представлений широкий асортимент моделей від різних виробників.

Будь-який бажаючий зможе перейти на сайт https://husqa-russia.ru/category/sadovye-traktory/ і дізнатися все про параметри бажаної моделі, а також зробити замовлення. Садовий мінітрактор дозволяє не тільки провести роботу на ділянці влітку, а й розчистити дороги взимку. Використовуючи необхідне оснащення, можна провести різні роботи.

Види садових тракторів

Всі садові трактори поділяються на кілька видів. Серед них можна виділити:

  1. Багатофункціональний – це повноцінний трактор, який має велику кабіну. Такі моделі можуть використовуватися в різних сферах діяльності.
  2. Мототрактор – бензинові моделі, які мають менші габарити і потужність.
  3. Садовий мінітрактор – найбільш поширений варіант для невеликого дачного господарства. Він має хорошу маневреність за рахунок невеликих габаритів. Має відкриту кабіну і одне посадочне місце.

Всі перераховані вище пристрої практично однакові по функціональності, але відрізняються потужністю і габаритами.

Також для тракторів передбачаються різні насадки у вигляді культиватора, водяної помпи, подрібнювача гілок і багато іншого. Вони можуть використовуватися з різними моделями.

Як вибрати відповідну модель?

При вирішенні купити мінітрактор, багато людей задаються питанням, як правильно вибрати модель. Є кілька критеріїв для вибору. Основними є:

  • Габарити. Важливо вибирати трактор, виходячи з ділянки і площі гаража. Якщо площа ділянки невелика і потрібно тільки прибирання снігу, то підійде маленький мінітрактор. Якщо площа ділянки досить велика, то слід вибрати модель побільше.
  • Вага. Чим вище вага трактора, тим краще. Рекомендується вибирати моделі вагою в 1-2 тонни.
  • Потужність. Її потрібно вибирати, виходячи із завдань.

Це основні критерії, на які слід спиратися при виборі.

Таким чином, на сайті https://husqa-russia.ru представлений широкий асортимент садових тракторів. Будь-який бажаючий зможе перейти на сайт і придбати бажану модель. Також допоможуть визначитися з вибором досвідчені фахівці.