Внутрішньопідлогові конвектори найчастіше встановлюються в квартирах, будинках, офісах, де присутнє панорамне скління. Безумовно, можна встановити і звичайні радіатори опалення, але для них, як правило, місця немає.

На сайті https://konvektor.com.ua/vnutripolnye-konvektory-verano/ пропонується великий асортимент даних приладів від різних виробників.

Що таке внутрішньопідлогові конвектори

Даний прилад опалення являє собою сучасний пристрій для створення тепла в приміщенні. Внутрішньопідлогові конвектори можна застосовувати, як додаткове джерело тепла по відношенню до опалювальної системи або в якості основного опалювального приладу.

Дане обладнання виконується з оребреного теплообмінника, який поміщається в металевий корпус. Організація такого облаштування виконується на стадії виконання стяжки підлоги. Підключається внутрішньопідлоговий конвектор до центрального опалення.

Розрізняють два типи внутрішньопідлогових конвекторів з природною конвенцією і примусовою. Перший варіант ґрунтується на підігріві холодного повітря теплообмінником. Він піднімається вгору вздовж стін або вікон. Як правило, такі пристрої вважають малоефективними по відношенню до другого варіанту.

Другий варіант конвекторів передбачає в конструкції наявність вентиляторів, що працюють безшумно. Управління їх здійснюється за допомогою термостатів. Є варіанти внутрішньопідлогових конвекторів, які можуть управлятися домашніми системами клімат-контролю. Даний тип опалення набагато ефективніше першого варіанту.

У чому полягають переваги та особливості таких конвекторів

Популярність внутрішньопідлогових конвекторів обумовлена наступними їх перевагами.

Дані прилади можна вважати універсальними, так як встановлювати їх можна в приміщеннях різного призначення. Вони можуть працювати, як від централізованої системи опалення, так і від електрики. Чесно сказати, електричні конвектори рідко застосовуються в установці всередині підлоги.
За рахунок того, що пристрої встановлюються в підлогу, звільняється простір, який можна використовувати в інших цілях.
Плюсів у такого виду опалення багато, так як це практичні пристрої дозволяють, і нагріти приміщення і зробити його привабливим.