Багатоступінчасті відцентрові насоси популярні в різних сферах і областях застосування: від побутової діяльності до сільського господарства і промисловості.
Дане обладнання здатне похвалитися безліччю переваг, серед яких високий ККД, надійність і довговічність, а також оптимальні масогабаритні показники.

Італійський виробник Pedrollo займається виготовленням широкого спектра насосів, придатних для ефективної експлуатації, в т. Ч. В суворих умовах. Устаткування з одним робочим колесом F32 / 160 (A, B, C) і Fm32 / 160 (B) стане як гідним доповненням різних систем перекачування води в ЖКГ і сільському господарстві, так і відмінною підмогою для розв’язання різноманітних задач в побуті.

Характеристика конструкції

Перелік елементів конструкції моделей F32 / 160 представлений корпусом з чавуну з фланцевими патрубками нагнетательного і всмоктуючого дії (з’єднання UNI 2236 PN 10), робочим колесом з латуні, провідним валом з нержавіючої сталі EN 10088-3 – 1.4104 і електродвигуном Pedrollo. При виконанні механічного ущільнення використовуються кераміка, графіт і NBR.

Відповідність європейському стандарту EN 733-DIN 24255 дозволяє агрегатам F32 / 160 бути повністю взаємозамінними з аналогічним обладнанням. Спеціальна форма робочого колеса обумовлює зниження гідравлічних втрат до мінімуму при забезпеченні зростання продуктивності. Завдяки оснащенню асинхронними двигунами закритого типу з класом ізоляції F техніка характеризується підвищеною економічністю. Однофазні силові агрегати комплектуються вбудованим термореле, а їх трифазні аналоги – зовнішнім аварійним вимикачем.

Переваги та характерні риси

Головним аргументом на користь рішення купити поверхневі насоси відцентрового типу Pedrollo виступає їх органічне поєднання ціни та якості. Це забезпечується неухильним дотриманням професійного і відповідального підходу до виробництва обладнання.

Переваги представлених насосів Pedrollo:

  1. висока продуктивність і ефективність,
  2. мінімальний рівень гідравлічних втрат,
  3. малошумність,
  4. функціонування в несприятливих умовах експлуатації,
  5. збірка гарантовано високої якості,
  6. реалізація рівня захисту IPX4,
  7. виконання при врахуванні вимог світових стандартів і норм.

Використовуючи чисту воду або хімічно інертні рідини як робоче середовище, насоси Pedrollo F32 / 160 можуть застосовуватися в широкому діапазоні температур.