Ці вхідні конструкції застосовуються, перш за все, для гаражів, автомийок, майстерень, складів і інших споруд. Можлива їх установка в якості основних в’їзних воріт через міцну суцільну огорожу садиби.

Гаражним воротам призначене день і ніч надійно захищати ваш автомобіль і іншу власність. Вони зобов’язані бути травмобезпечними для власника, легкі в управлінні і не займати зайве простір всередині гаража. Є до них і естетичні вимоги – їх зовнішній вигляд повинен викликати повагу і бути в одному стилі з будинком.

Конструкція і особливості

Головне завдання автоматичних гаражних воріт – не допустити проникнення в приватну власність. Тому на першому місці стоїть міцність конструкції, яка забезпечується сталевим каркасом і пластинами всередині кожної горизонтальної секції-сендвіча. Велика увага приділяється особливо міцним замкам і надійної фурнітури.

Основна технічна особливість таких гаражних воріт автоматичних в тому, що при їх відкриванні площину воріт ковзає по напрямних і приймає горизонтальне положення під стелею. Тим самим саме секційні автоматичні гаражні ворота економлять простір гаража і не вимагають спеціального догляду за майданчиком перед ним.

Секційні гаражні ворота виконані з сендвіч-панелей, з’єднаних між собою шарнірами. Сендвіч-панелі забезпечують надійну теплоізоляцію приміщення.

Конструкційної основою автоматичних секційних воріт від vorotaplus.com.ua/ служить жорсткий каркас. Він багато в чому створює гідний захист воріт від злому. Для цієї ж мети всередині кожної панелі воріт розташована сталева пластина. Секційні автоматичні ворота укомплектовані хорошими замками особливої ​​міцності, при виготовленні воріт використовують якісну фурнітуру і комплектуючі – це важливі фактори надійності воріт.

Функцію забезпечення безпеки виконує і електропривод воріт. При всіх безперечних перевагах воріт, вартість секційних автоматичних воріт залишається цілком доступною.

Ручне відкривання – закривання цих воріт не складе труднощів – спеціальні пружини завжди допоможуть вам. Особливе задоволення доставляє власнику автоматизація цього процесу. Можна не виходити з машини – ваші гаражні ворота автоматичні вміють слухатися свого господаря. Дистанційний пульт, процесор і електромотор все зроблять за вас.

Надійність елементів автоматизації гарантована їх прямими поставками від найкращих в Європі виробників. Фахівці-монтажники зобов’язані провести перевірку всіх комплектуючих деталей. Тільки після цього вся конструкція вважається зібраної. Друга перевірка відбувається після монтажу в гаражі – тестуються всі можливі режими роботи воріт. Вибирайте ворота з тривалою гарантією – це перевірений спосіб підвищення надійності вироби під час його експлуатації.