Якщо підходити до питання ґрунтовно, то відповідь стає очевидною. Найкраща пора року для скління лоджій – зима, а точніше холодний період року.

В цьому випадку всі дефекти стануть помітні відразу. Якщо рами встановлені неточно, з щілинами, то потоки холодного повітря, що проникають через них, зроблять ці дефекти очевидними. Можна буде все виправити «по гарячих слідах». Ще один плюс на користь того, щоб виконати скління лоджій під ключ взимку – знижки. Зазвичай всі компанії проводять в зимовий період різні акції.

Якщо взимку виконати скління ви побоялися або не встигли – ще один хороший варіант – весна. В цей час ще не так жарко як влітку і дефекти установки також можна легко виявити. У багатьох компаніях ще діють зимові знижки, а завантаженість невисока.

Літо – не найкращий варіант, коли можна виконувати скління балконів і лоджій. Справа в тому, що в теплу погоду якість роботи дуже складно оцінити в повній мірі. Те, наскільки якісно виконана теплоізоляція можна буде лише з настанням холодів. До того ж вартість обробки балконів і скління в цілому влітку більш висока. Ще один мінус – завантаженість фахівців. Є ризик, що робота буде виконана наспіх. Часто її доводиться просто переробляти взимку, особливо якщо влітку ви спокусилися на низьку ціну в сумнівній фірмі.

Восени процес установки наближений до весняного. Але є суттєва різниця. В цей період року висока ймовірність дощу. При таких погодних умов установка зазвичай не проводиться, хоча багато фірм беруться за справу навіть під зливою. Восени складніше підібрати час для виконання робіт.

Таким чином проводити скління балкона найкраще взимку або навесні. Звичайно, можна обмежитися простою установкою вікон. Однак навіщо себе штучно обмежувати? Балкони і лоджії вже давно перестали бути місцем складування непотрібних речей. Сьогодні лоджію використовують якщо не як додаткову кімнату, то як зону відпочинку точно. Тут можна влаштувати зимовий сад. Багато хто навіть вмудряться вирощувати помідори! У сучасних реаліях додаткові метри для відпочинку просто безцінні! На балконі можна також зробити куточок для занять спортом та ігор дітей. Одним словом – в лоджії просто необхідна внутрішня обробка. А варіантів для неї безліч. Сучасні матеріали красиві і безпечні.

Хочете лоджію, де можна відпочити? Саме час її засклити під ключ! Тільки звертайтеся до справжніх професіоналів, щоб результат не розчарував вас.