Шафка для прикрас незамінна для будь-якої модниці.

У ньому можна розкласти біжутерію по своїх місцях, а потім з легкістю знайти потрібний предмет. Зручні шафи розміщують в основному в спальні.

Особливості шафок для зберігання прикрас

Конструкція являє собою зручний органайзер, в якому розташовано безліч поличок для зручності зберігання прикрас. Розташування поличок, власників, навісних пристроїв залежить від моделі предмета меблів. Для зручності складання дрібних деталей в шафі передбачені різні ємності і пристосування, щоб можна було розвісити ланцюжка. Для зберігання кілець передбачені спеціальні прорізи або власники. Сережки зберігаються в підвішеному стані на окремих гачках.

Функціональні шафи являють собою корисний, естетичний і зовні привабливий предмет меблів. Вони можуть виготовлятися у вигляді підвісного варіанту, тумби, комода з дзеркалом. Даний предмет меблів може декоруватися шкірою, камінням, писаними елементами, металевими деталями.

Різновиди шаф для прикрас в спальню

Виробники випускають безліч варіантів шафок, які можна розмістити в спальні:

  • Дзеркало-шафа. Зовні предмет меблів схожий на звичайне дзеркало, але відмінністю є задній відсік для зберігання прикрас. Зручні меблі не займає багато місця, а наявність дзеркала дозволяє відразу приміряти обрану біжутерію. Дзеркало-шафа просто кріпиться на стіну за допомогою двох саморізів, вартість виробу значно нижче своїх аналогів.
  • Підлогові конструкції. Цей варіант меблів має таку ж схожість з дзеркалом, тільки конструкція встановлюється на підлозі. Його відрізняє велика місткість і зручність. Шафа з дзеркалом безпечний, тому що в конструкції передбачено замикання дверки.
  • Трюмо з висувними відсіками. Відмінний варіант для тих, хто хоче мати потаємні полички для зберігання прикрас. Конструкція являє собою дзеркало на комоді, за яким розташувалися непомітні висуваються полички.
  • Вбудовані меблі. Відрізняється великою місткістю. Предмет меблів можна встановити як окремий елемент або вмонтувати його в шафу для одягу.

Шафка для ювелірних прикрас – незамінна річ для будь-якої жінки. Вибрати оптимальний органайзер під біжутерію не складе труднощів, з огляду на власні переваги і різноманіття вибору.