Під час ремонту приміщення, майстри, іноді, стикаються з необхідністю армування стін штукатурною сіткою.

Сьогодні ми розберемо для чого і чому в деяких ситуаціях застосовується армування стіни штукатурною сіткою.

До речі, здесь ви можете придбати якісні торгові меблі за доступними цінами вже зараз.

Почнемо з того, що штукатурна сітка буває двох видів:

  • металева;
  • пластикова (або зі скловолокна).

Металеву сітку застосовують для штукатурення нерівних стін, на поверхні яких знаходяться різноманітні виступи та перепади. Для це цілі шар штукатурки повинен бути досить товстим, але тоді він не буде триматися на стіні, або після висихання відійде від неї коржем. В цьому випадку металева сітка виявляється, як не можна до речі. Для цієї мети застосовується металева сітка з великими вічками (від 4 мм). Цей метод дуже актуальне при виконанні робіт в житлових будинках старої споруди, в яких не може бути проведено без армуючої сітки, через явну нерівності стін.

Пластикова сітка актуальна для укладання під невеликий шар гіпсової штукатурки. Інакше її ще можна назвати малярської сіткою. Її осередки за розміром відповідають 2-3 мм. Шар наноситься на неї штукатурки не повинен перевищувати 2 см. Крім того, сітка наноситься на стіну не по всій площі, а тільки в деяких, проблемних місцях.

Процес кріплення армуючої сітки на стіну

Для кріплення металевої армуючої сітки до стіни вам знадобиться наступні матеріали й інструменти:

  • металева сітка;
  • саморізи;
  • будівельні дюбелі;
  • металева монтажна стрічка;
  • ножиці по металу або болгарка;
  • розчинник;
  • ганчір’я.

Проведіть завмер площі, на яку будете кріпити металеву сітку і відріжте потрібний шматок. Обробіть її ганчіркою, змоченою в розчиннику.

Починайте прикріплювати сітку зверху, саморізами, під головки яких покладіть згорнуту чотирикутником монтажну стрічку.

Якщо стіна, на яку ви проводите монтаж металевої сітки, виконана з цегли або бетону, то в цьому випадку в ній просверліваются отвори для пластмасових дюбелів.

Саморізи слід кріпити на відстані не перевищує 40-50 см. Між ними сітка повинна відходити від стіни на кілька міліметрів, але в той же час бути добре натягнута і не вібрувати.

При необхідності стикування матеріалу в процесі роботи, нахлест сітки повинен становити не менше 8-10 см.

Кріплення металевої армуючої сітки процес нескладний. Навіть не маючи спеціальних знань і навичок ви можете провести роботу самостійно.