Пошкоджений фасад являє собою простий результат маси несприятливих впливів. Такі впливи здійснюють, як природні явища, так і різні технічні впливи. Всі ці фактори призводять до суттєвого погіршення фасаду.

Найбільш шкідливим для фасаду є пил, що накопичується в тріщинах і призводить до руйнування зовнішніх стін. Чищення фасадів і мытье окон на сьогодні – це поширений і якісний спосіб для позбавлення від бруду. Завдяки цій послузі, зберегти зовнішній вигляд будівлі стало легким завданням. Дана послуга стала пріоритетною тільки в останні роки, а до цього, тріщини просто замазувалися і зафарбовувалися. В результаті – ще більше пошкоджений фасад.

Чистка фасаду – це одна з найбільш затребуваних послуг сучасного світу. Промислові альпіністи, як ніхто знають всі методи, як впоратися з непростим завданням. Миття і чищення фасадів має свої рекомендації і особливості, за якими, чистку необхідно проводити не менше, ніж раз на рік. Будинки в мегаполісах потребують очищення частіше, ніж будівлі, які знаходиться за містом.

Миття і чищення фасадів вимагає особливого професіоналізму і хороший фасадний очищувач. Облицювання фасаду протягом року піддається значним пошкодженням. При цьому не має значення факт того, з якого матеріалу він зроблений. У холодну пору року, фасад покривається брудом, а влітку – пил знаходить своє затишне місце в його тріщинах. Регулярна мийка та чистка фасаду допомагає зберегти зовнішній вигляд будівлі, надаючи йому колишній привабливий вигляд і продовжуючи термін його служби.

Професійні промислові альпіністи забезпечують якісне очищення фасаду. Вкладаючи всі свої навички і знання, вони на професійному рівні виконують свою роботу, в той же час, забезпечивши безпеку своїх співробітників. Для миття і чищення фасаду застосовуються спеціальне обладнання та миючі засоби на хімічній основі. В основному промислові альпіністи користуються стандартними засобами, і тільки взимку вони замінюються незамерзаючими.

Методика чищення фасаду відрізняється в залежності від того, з якого матеріалу зроблений фасад. Наприклад, для професійної обробки кам’яного фасаду, застосовується гідроструменевий вид мийки. В такому випадку, фасад очищається під невеликим тиском, зі спеціальним слабким лужним розчином.

Послідовність очищення фасаду так само індивідуальна. Вона так само вибирається за матеріалом фасаду, ступенем його забруднення і т. д.